Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompot akartam venni a...

Bébikompot akartam venni a kisfiamnak de találtam egy cikket és elborzadtam. Nektek Van?

Figyelt kérdés

Azért akartam venni neki mert mostanában elég nyűgi és nem tudok semmit csinálni tőle, gondoltam ebben hátha ellenne, de ezt találtam. Szerintetek?

[link]


2012. okt. 10. 15:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
67%
Hány hónapos a fiad? Egyébként nekem 7 hónapos a lányom, de nekünk nincs és nem is akarok venni, én sem hallottam túl jó dolgokat róla, deformálhatja a gerincet ill. ellustítja babát.
2012. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
mi nem használtuk egyszer sem, nincs is. A szomszéd babának viszont olyan görbék lettek a lábacskái, hogy most 15 hónapos, ha a kezét fogják csak úgy sétál(mindkét kezét) és mivel alacsonyra volt állítva az ülése,(nem lehetett feljebb emelni és a lábait végig behajlítva tudta tartani) így O- lába lett:-((((( lehet másnak beválik, nekünk egyik gyereknek sem volt.
2012. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Régóta forog, már négykézláb áll és majdnem felül, ügyesen kúszik és megtesz 1-2 "lépést" négykézláb. Csak ugye elfárad még hamar és behisztizik, ezért gondolkoztam ezen a bébikompon. A cikk után nem merem felborítani a természetes mozgásfejlődést.
2012. okt. 10. 15:48
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi nem használtuk, de egy ismerősöm igen. A két nagyobbnál nem okozott gondot, a kicsi viszont úgy tűnik ki fogja hagyni a mászást miatta, mert így könnyebben eljut bárhová, és ha nincs a kompban, csak ücsörög.
2012. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
"kedves" utolsó: tanácsot kért a kérdező, miért nem írtad azt, hogy én ajánlom, vagy nem ajánlom...nem a válaszadókat kell leminősíteni. Ha már ennyire tudsz tanácsot adni, akkor a kérdésre válaszolj....
2012. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A lányomnak sem vettünk. Nem azt állítom hogy ha kapnék ajándékba -ami elképzelhetetlen- nem tenném bele, de a cikk hatására nem fogok kiadni 15-20 ezer forintot. A kocsi szerelőnél, nincs már egy normális cipőm stb. Legalább lebeszéltek a szakértők:D
2012. okt. 10. 15:59
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Mi ajándékba kaptunk egyet, ezért van. Igaz olyan fajta, hogy kiszedhetőek a kerekei, és a talpát át lehet hajtogatni, hogy hintaszék legyen. (A kerekei nálunk soha nem voltak benne, nem akartam, hogy abban gurulgasson, mert féltem, hogy felborul.) Meg a tálcás része tele van egy ekkora bébi számára érdekes játékokkal (pörög, forog, zenél, csörög), és ha leszedjük, etetőtálca lesz belőle. A beülős része meg olyan "zseb", mint a pihenőszékeké. Én ezt nagyon szerettem az első babámmal, mert tök jól lekötötte, és biztonságban tudtam benne. Magamtól tuti nem adtam volna ki ennyi pénzt érte. Viszont akkoriban is voltak bébik, akik kihagyták a mászást, amikor még nem léteztek bébikompok. Azt nem vitatom, hogy elkényelmesedhet tőle a kicsi, hiszen minek strapálja magát, ha odaér mindenhez könnyen, gyorsan.

Tehát Kérdező, ha tudsz hasznosabb dolgokra költeni, akkor inkább tégy úgy! A babának nem származik belőle hátránya, ha nem kompozik, az 100%.

2012. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Kedves hatos, a válaszolókat nem minősítettem! A cikkre referáltam, ahogy ő ne vegyen.


De igazad van, magamról nem beszéltem.

Mindkét gyerekemnél használtuk, kutya bajuk!

2012. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Mi használtuk ,6 hónapos korától ,5 hónaposan már megült. komppal egy időben kezdett nagyon mászni, ez kitartott 10 hónapos koráig amikor is elkezdett kapaszkodva járni, na innentől nem lehetett komba tenni mert ordított.Gyakran váltotta a mászást és a kapaszkodva járást.12 hónaposan stabilan járt.Nem görbék a lábai.

Amúgy a szomszéd gyereké görbe és nem bébi kompoznak ,egyszerűen csak kevés neki a napi 1csepp D vitamin...

Semmi kivetni valót nem találok a komban és a gyerek sem hülye,ha valami kényelmetlen ,rossz ,nem fogja szeretni.

2012. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Bocs, rosszul ment:

Kedves hatos, a válaszolókat nem minősítettem! A cikkre referáltam, amit a kérdező linkelt.


Azt is írtam, hogy ő ne vegyen.


De igazad van, magamról nem beszéltem.

Mindkét gyerekemnél használtuk, kutya bajuk!

2012. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!