Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompot akartam venni a...

Bébikompot akartam venni a kisfiamnak de találtam egy cikket és elborzadtam. Nektek Van?

Figyelt kérdés

Azért akartam venni neki mert mostanában elég nyűgi és nem tudok semmit csinálni tőle, gondoltam ebben hátha ellenne, de ezt találtam. Szerintetek?

[link]


2012. okt. 10. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekünk sem ajánlották. Egy Bright starts nevű ugráló bébikompot vettem a Brendonban. Ez egy hatalmas fém szerkezet tele játékokkal:) Körbe tud fordulni és ugrálni a lábával. Imádta! Kifejezetten jó, ha csak függőlegesen szeretne a kicsi lenni. Így addig el tudsz menni wc-re...:D De úgy is szívesen ugrál benne, hogy mellette vagy. Nekem fél évig kedvence volt... Már javában mászott és még mindig belekéreszkedett. Aztán mikor már járt akkor mutatta hogy belemenne, aztán benne meg ki akart menni... Kívülről meg ütögette, játszott a játékokkal szóval kapott helyette egy tanulóasztalkát. A lábai viszont jól megerősödtek tőle. 11 hónaposan már szaladt egyedül! A lábai egyenesek és ez tényleg nem ártalmas neki. Azért vettem meg, mert előtte folyton az volt a kedvenc, hogy én ültem ő pedig a hasamon ugrált ami néha elég erős is volt. Létezik fisherprice fajtában is. Az a lényeg, hogy olyat vegyél aminek nem alul egy tranbulin szerű valamiről rugaszkodik el, hanem aminek a játékíve rugókkal van felfüggesztve. Csak azért, mert ezt könyebb megtanulniuk, könyebb rávenni főleg ha picik és sokkal jobban rugózik. Mi kipróbáltuk az üzletben és nagy a különbség. Van fent vaterán is. Ma már megvenném használtan, mert kis ideig használják csak. Végül eladtam így már nem sajnálom. Linkelek neked: [link]


Nekünk ez volt. Tényleg szenzációs! Ugyan ilyen a Fisherpriceos is, csak azt itt nem lehet mifelénk üzletben kapni és előtte mindenképpen ki akartuk próbálni. Nagyon aranyosan pattognak benne:)

Mi simán kihúztuk vele addig amíg el nem kezdett járni. Nem éreztem szükségét bébikompnak. Mivel wingbo-hintája is volt így hamar elkezdett négykézláb is menni és én hagytam, hogy úgy közlekedjen nem akartam kompozni.

2012. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A kislányomnak volt.És semmi baja!Mászni is mászott.

De szerintem a kérdező már eldöntötte hogy nem fog venni.

2012. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem olvastam a válaszokat,

de én nem vettem egyik gyereknek sem- 3van- mert csak rosszat hallottam róla.

Enélkül is remekül megvoltak- illetve megvan a legkisebbem is, aki pont ma 8hónapos.

2012. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk ajándékba. Párszor volt benne a lányom (10 hósan kapta), de etetőszékként funkcionál. (Lelehet venni a játékpanelt róla, és akkor csak mélytálca van a helyén. Köszöni szépe, jól van, szép egyenesek a lábai, 7 hós kora óta mászik, most már kapaszkodás nélkül jár...

Ha ennyire aggódsz, akkor inkább ne vegyél. Inkább járókára ruházz be, vagy hintára.

2012. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kíváncsicska ***** válasza:

Én ellene voltam,anyósomtól kaptunk ajándékba ennek ellenére.Most már nem bánom.6-7 hós volt a lányom mikor beletettük ekkor stabilan ült és fel-fel állt kapaszkodva.Állítható a komp magassága.Nem teszem bele sokszor de szereti a lányom.Most 10 hónapos, nincs semmi baja, a mászást nem hagyta ki, sőt imád mászni,és most 10 hónaposan 4 önálló lépést produkált pont ma.Azt hiszem, nincs elkésve ezzel sem.Nem állítom, hogy lehet nem előbb megtette volna az első önálló lépéseket ha nincs benne, mert 8 hónaposan guggolásból felállt már, de ha ésszel van használva akkor nem hinném hogy ártalmas.

Persze egy ülni sem tudó babát beletenni nem szabad, és fél napokar bent hagyni sem szabad de az arany középút megtalálása esetén szerintem igenis tud hasznos lenni.

2012. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
soha nem használnám baromi egészségtelen.
2012. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!