Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 3 evesem es egy 3...

Van egy 3 evesem es egy 3 honapos babam, mikortol furodhetnek egyutt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy mikor mar stabilan ul a kicsi akkor megprobalnam osszerakni oket. Szerintetek?
2012. okt. 10. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, de végig velük kell lenned.
2012. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen ha stabilan ül a kicsi akkor megpróbálhatod.A nagynak meg mond el hogy ne fröcskölje stb.A kisfiam egyszer nagyon megijedt amikor a nővére fröcskölte.Utána egy darabig félt a fürdéstől.
2012. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Az en 6 hetesem a nagyokkal uszott a kadban. En fogtam persze, meg furdettem, de osszeraktam oket. (ez nem mindennapos persze)
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

2 hónapos volt a pici, 2 éves a nagy, amikor már együtt fürödtek.

A pici ilyen kis biztonsági babafürdetőben feküdt, aminek olyan alakja van mint egy hordozónak.

Tél volt, persze nem a homokos-játszóteres gyerekemmel engedtem össze a picit :)

2012. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :)
2012. okt. 10. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha stabilan ül, nyugodtan rakd őket össze, csak egy pillanatra se hagyd őket magukra.
2012. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is akkor kezdtem őket együtt fürdetni mikor a kicsi már stabilan ült. Előtte egyszer próbáltam, de csak riadozott a kicsi, nem tetszett neki. De most már, hogy stabilan ül hatalmas pancsolásokat rendeznek. :)
2012. okt. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Jézus, tényleg azért lepontoztatok, mert együtt fürödtek a gyerekeim a pici 2 hós korától???

Szánalmas..


Igen, szaranya vagyok, úgy ordított mindkettő, közben még kínoztam is őket.

2012. okt. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj, utolsó, ne idegeskedj, nem éri meg! Mindenért lepontozzák az embert, még azért is, ha mondjuk egy név tetszik, vagy nem tetszik!

Te elmondtad nálatok, hogy volt, ezzel válaszoltál a kérdésre, tehát hasznos választ adtál.

Ha azt írtad volna, hogy betetted a kádba őket, és bementél tv-t nézni, akkor jogos lenne a lepontozás, de így...

2012. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A bőrön megtapadnak bacik is, ami a csecsemőnek nem biztos, hogy jót tesz, illetve az éretlen immunrendszere nem biztos, hogy kivédi, mint a nagynál. Én megvárnám, amíg a pici elmúlik 1 éves. De te tudod..
2012. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!