Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 3 evesem es egy 3...

Van egy 3 evesem es egy 3 honapos babam, mikortol furodhetnek egyutt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy mikor mar stabilan ul a kicsi akkor megprobalnam osszerakni oket. Szerintetek?
2012. okt. 10. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Milyen bacikról beszélsz?

Ugyanabban a kádban, ugyanolyan vízzel, ugyanolyan fürdetővel...

Ugyanazt a levegőt szívjuk, ugyanabban a lakásban, ugyanazokkal a bútorokkal és lepedőkkel és takarókkal és mosószerrel...

Ugyanaz a testvér, ugyanaz az anya, ugyanazok a bacik....

Nem értem, mi baja lehet egy kisbabának, ha együtt van a testvérével.

2012. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de klinikumban dolgozom. Nem teljesen ugyanaz a kettő. A nagyobbik hazaviszi oviból, játszótérről stb. A bőrön rengeteg kórokozó megtapad, amit az immunrendszer fékez. Gondolj csak a meleg vizes termálra. Mennyi mindent össze lehet szedni.

Én annyit tanácsolok mindenkinek, hogy amíg a kicsi immunrendszere (a bőr is az immunrendszer része bizonyos értelemben) bizonyos fokig nem érik meg, addig hanyagolja az együtt fürdést.

A kórházban piocit több mindennel találkozunk, mint bárki más, aki csak a szűk környezetét ismeri.

2012. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. En nem pontoztam le senkit, mindenkinek ment a zold kezecske aki irt nekem.

Azert irtam ki a kerdest mert meg mindig forralom a vizet a furdeshez is, es mikor tudom ezt mar mellozni. Mert a nagynak nagyon szaritotta a boret a nem forralt viz.

2012. okt. 11. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!