Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg árthatok Neki ezzel?

Tényleg árthatok Neki ezzel?

Figyelt kérdés

Kisbabám 5 hónapos, és állandóan állna! Nagyon erős a lába, ülésből szabályosan kirúgja magát ha a térdemen van..

De még ülni sem tud, csak pár mp-et, de az már nem menő nála, ha nem állhat képes ordítani! Hisztigép! :) HA felállítom, fogom a két kezét, elkezd dumálni, kacarászni, áá mondom ez nem igaz!! :)

De úgy hallottam ettől lehet O lába a kicsiknek, igaz ez? Mert ha ártok vele, nem érdekel akármennyire is sír, próbálok valami más elfoglaltságot kitalálni Neki!



2012. okt. 11. 07:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az már büszkélkedés ha leírom mit csinál, h más is képet kapjon róla s ezáltal jobban tudjon tanácsot adni? ugyan már. hidd el nem gondolom, hogy ilyenolyan csodagyerekem van. persze nekem ő a legcsodásabb, de a realitás talaján vagyok..
2012. okt. 14. 11:38
 22/25 anonim ***** válasza:
A csípőszűrésen nekünk sem mondtak semmit, csak annyit, hogy a csípőjével minden rendben. Az már más kérdés, hogy öltöztetni alig tudtam a gyereket, mert a kezei lábai annyira feszesek voltak. Ez mégsem tűnt fel az ortopéd orvosnak a szűrésen.
2012. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképpen vidd el szakemberhez. 6 hónapos koráig legalább forognia kéne. A környezetünkben van két anyuka akik babája hasonlóan viselkedik a tiédhez, és mindketten dévényeshez járnak. Az én babám igazán nagy baba most lett 6 hós (anyatejes)és 8,5 kg 72 cm, de már 3,5 hónapos korától forog. Nekem is ezt csinálja a babakocsiban, próbálom picit dönteni csak majd mostantól eddig vízszintesen volt a kocsiban.
2012. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
az én babám is nagy 4 hónaposan már 8 kiló volt.Ha fel akart ülni vagy állni hogy a kezembe kapaszkodott és nem mozdítottam meg a kezem,nem húztam felfelé :) Kb 3,5 hónapos korától forgott, 6 hónaposan elkezdett kúszni,majd mászni.7,5 hónaposan felállt,majd rájött hogy le is tud ülni(míg nem állt fel addig nm ült magától!) rá 2-3 napra már közlekedett a bútorok mellett.Most ott tartunk hogy 10 hónapos múlt és segítség nélkül lépeget 2-3-at.5 hónaposan néha megemeltem neki a babakocsi háttámláját,de csak 5-10 percre utána visszafektettem,ha abszolút nem akart megmaradni a bkocsiban akkor hordozókendő és mehetünk :)
2012. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vagy ha vázra szereklhető a hordozó, akkor vidd abban sétálni. Gondolom nem 3-4 órát sétálsz vele.
2012. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!