Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a puki miatt feszeng?

Szerintetek a puki miatt feszeng?

Figyelt kérdés

kisfiam 10hós..

tegnap délután kezdődött,hogy kb 5-10 percenként el kezd sírni,mászik rám,feszíti magát,üvölt..Éjjel jól aludt,párszor hallottam csak nyöszörögni és jó nagyokat pukizni.Délelőtt semmi baja nem volt,viszont most kb 1 órája megint elkezdődött.Most alszik a kezemben,de a lábaskája rángatózik és nyugtalanul is alszik..Büfizni nem büfizett ma sem reggeli sem tízórai után.Az ebéd már nem kellett neki..

Próbáljam meg az espumisant adni neki?

eddig csak normaflore-t adtam..


2012. okt. 11. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az epumisant! Tornáztasd kicsit! Nem adtál neki valami ujjat, vagy olyat amit még nem evett és felfújhatta? Az én lányom is nyűgös, bár ő nála nem a hasfájás jelei vannak, lehet az időjárástól is nyugtalan...
2012. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb.2 kiskanálnyi gesztenye pürét kapott,tegnap előtt.Apa ette és megkóstoltatta vele..Mást semmit..Mindig úgy kezdek valami újat adni neki,hogy egy pici falatot párat és akkor 2 napig semmi új.Így látom mitől fáj..De ilyen még nem volt..Attól a 2 kiskanálnyi gesztenyétől lenne?
2012. okt. 11. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Ha nem csak gesztenye volt benne az is biztos számít, én olyan gesztenyét vettem a lányomnak, amibe csak gesztenye van (elég drága volt, de nem akartam minden mú dolgot, h legyen benne), vagy csak egyszerűen nem bírta a pocakja! A gesztenyétől max. 1 napig fájhat neki... szóval ha több napja tart, akkor kizárhatod a gesztenyét szerintem! Lehet, h tényleg más áll a dologban! Tornáztasd, ha látod, h jobb, akkor tényleg a poci! Én adnék barackot, vagy valami olyan gyümit, amit tudod, h meghajtja! Vagy csak gyümilét!
2012. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma reggel is volt kaki és nem láttam rajta semmi furcsát.Nincs sem hasmenése,sem szorulása.Engem inkább az zavar,hogy minden kaja után olyan jó ízűeket büfizett,most pedig 2 napja nem nagyon.Vanília aroma volt még a pürében,egyébként csak gesztenye,más nem..

Most elaludt de ha felkel adok neki espumisant.Ártani,nem ártok vele és lehet jobb lesz utána..

Köszi szépen :o) :)

2012. okt. 11. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor is úgy hangzik, amit leírtál, hogy hasgörcse van.

Én kislányomnak is van néha, ilyenkor nem tutujgatom, hanem inkább tornáztatom, és hagyom, had rugdalózzon ő is, és akkor gyorsan kikakilja magát, vagy a puki jön ki. az espumisan jó.

2012. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bevittük ügyeletre onnan elküldtek bélelzáródás gyanújával uh-ra,ahol kiderült ahogy a rekeszizma alatt a vastagbélben van eg betüremkedés,ami miatt kezdett elzáródni a bele.Csináltak neki altatásban egy ultrahangos beöntést,hogy a fent maradt székletet kimossák és a betüremkedést kinyomják.hál`Istennek ez sikerült is.Most bent fogták és 5 napig megfigyelik,nehogy ismét vissza menjen a bélnek az a része..Ha ez megtörténne akkor azonnal műtik.. :(
2012. okt. 11. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
:( Jobbulást!
2012. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!