Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van ez? Mi ez a fájdalma...

Mókica84 kérdése:

Mitől van ez? Mi ez a fájdalmas sírás nagy puki után?

Figyelt kérdés
a kislányom 3 hónapos és hasfájós,az utóbbi időben van hogy amikor egy nagyot pukizik azután fájdalmasan ordítani kezd.utána nem tudok vele semmit se csinálni mert csak sír és be is görcsöl szerintem.más is volt így?mi ez?
2012. jún. 6. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nahát nekem nem kell bemutatni! Borzalom volt a kisfiam! Hasfájás-székrekedés együtt, azt hittem sosem lesz vége! :-/

A nagy puki utáni ordítás azért van, mert jönne a mégtöbb puki csak nem bir. Legalábbis sokszor ez volt a probléma nálunk. Próbáld ki a szélcsövet! Ilyesztő elsőre, de nagyon sokat segit.

Továbbá ajánlom még a BioGaia-t és az Espumisan-t!

2012. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegénykém biztos begörcsöl olyankor :(

Kisfiam is hasfájós volt,nagyon sokat szenvedtünk vele.Sajnos semmi nem segített neki,de ha az megnyugtat már nem tart sokáig!Kitartás!!!

2012. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha legközeleb mentek a dokihoz,akkor nézesd meg,hogy nincs-e lágyéksérve.Az én picim is sokat sírt,meg morgott,nyödött,erőlködött az ágyban,aztán kiderült hogy lágyéksérve van.nagyon kis korában megműtötték,most egy éves,szinte nyoma sincs.másfél hós volt,mikor műtötték. Valószínű persze,hogy nálatok nem ez van,de azért érdemes megnézetni
2012. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!