Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet majd leszoktatni...

Hogyan lehet majd leszoktatni a fiunkat a nyilvános, poénkodós fingásról?

Figyelt kérdés

A kisfiunk 2 és fél éves, lassan óvodába megy. Nagyon tetszik neki, hogy ha beáll valahová, akkor tud egy hangosat pukizni, és mindenki nevet vele, mert nagyon édes. A környezete szerint ez nem probléma.


Azt előre bocsátom, hogy nem fogok rávágni a fenekére, mert végülis ez biológiai folyamat. A körülményeket és a hatást szeretném változtatni.



2012. márc. 10. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már erről vele? Egy 2,5 évesnek már sok mindent el lehet magyarázni. Nem is maga a pukizás a probléma, az valóban biológiai folyamat, hanem hogy ez egy szórakoztatási eszköz legyen neki. Most még aranyos, hamarosan viszont illetlenség.
2012. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Az én lányomnak is tetszik, ő is szokott, 3 éves lesz nemsoká. Sőt, ő még szólni is szokott: pukiztaaaaaaaaaaaaaam!


Eddig vicces volt, de egy ideje olyan kínos kezdett lenni,ezért elbeszélgettem vele.


Utána még vagy 2-3 alkalommal megcsinálta,de csak azért,mert figyelte a reakciómat. Mostanában ugyanis imád bosszantani. De mivel semmmit nem reagáltam,azóta nem csinálja. Tudja,hogy ezt nem illik és ciki.

2012. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne nevessetek rajta. Ha látja, hogy ezen nem nevetnek, akkor nem fogja így "produkálni" magát.

És magyarázzátok el, hogy nem illik így pukizni és hasonlók...

2012. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!