Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van, hogy már 2 órája...

Nektek van, hogy már 2 órája cicin lóg a baba, és bármi mással próbálkoztok csak sír?

Figyelt kérdés
Van erre megoldás?
2012. okt. 11. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a cumi volt a megoldás. 2 óráig soha nem hagytam cicin...
2012. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nincs elég tejed, vagy nehezen tudja csak ki szívni.Esetleg rossz pozícióban tartod?2 óra szerintem az sok.
2012. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 óráig tartott kb a cicin lógás (ennek egy része alvás volt), utána ott is sírni kezdett. Hasfájós volt nagyon.
2012. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kiki01 ***** válasza:
100%
Néha voltak ilyen napok, hálistennek nem sokszor. Olyankor semmi nem segített, csak ha hagytam lógni a cicin. Még a hordozókendőt megpróbálhatod, hátha egy idő után elalszik benne.
2012. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Valószínű, hogy a közelségedre vágyik és azért csinálja ezt! Nem hiszem, hogy a tej mennyisége lenne kevés, ha rendesen szopizott eddig. Vannak ilyen időszakok a babáknál, el fog múlni, ne aggódj! Nálunk is voltak ilyen időszakok! Egyébként a tej mennyiségének növelésére is ez a leghatásosabb dolog! :) Próbáld meg a hordozást, ringasd, kösd le a figyelmét valamivel (éneklés, mondókák...)
2012. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egy hós, rendesen hízik. A cumi nem jó még, mert kiesik a szájából. Hordozókendőben el van végülis.
2012. okt. 12. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok! Hát ő még nagyon picike! Biztos, hogy a közelségedre vágyik! Ha a hordozás bevált, és attól megnyugszik akkor egy ideig csináld tovább. Kb 2 2 és fél hónapos korától, már más dolgok is le fogják kötni és jobban el lesz egyedül is. Kb 6 hetes korától tedd le a földre játszószőnyegre! Tetszeni fog neki, hogy sok mindent láthat és nem csak a kiságy rácsain keresztül! :)
2012. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A cumi a fiam szájából is mindig kiesett eleinte - kb. 1 hét alatt megtanulta benntartani.
2012. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!