Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Miami sportkocsit...

Chipolino Miami sportkocsit használ valaki? Mi a véleménye róla? Sportkocsikat nézegetünk kisfiamnak és ez egész jónak tűnik, esernyőre csukható, elég nagy a bevásárlókosara és árban is kedvező.

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy válaszolni nem tudok, de én is szemezek vele.

Te láttad élőben?

2012. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem láttam élőben, csak neten. Ezért is lennék kíváncsi a tapasztalatokra, hogy meg merjem-e rendelni. Ha esetleg te meg tudod nézni élőben, légyszi számolj majd be, hogy milyen volt. :)
2012. okt. 19. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom :(

Felénk kb 3 féle kocsi van az egy szem bababoltban :(

2012. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dékány Ivett válasza:

Sziasztok!

Nem tudom, h aktuális e még, de nekünk pont ilyen babakocsink van. Második kocsinak vettük, árban nagyon jó, 20 ezer Ft alatt van. Mivel én Pesten lakom, így könnyű, de masszív kocsi kellett, hogy tudjak vele tömegközlekedni. Nagyon megszerettem a Miamit, mert könnyű, és ami külön praktikus, hogy nagyon jól fektethető, így a kislányom is kényelmesen tud benne aludni. És külön tetszik a fehér váza is. :) Nekünk a bézs színű van, linkelek egy képet is róla:

[link]

2012. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!