Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen hordozókendőt...

Ti milyen hordozókendőt ajánlanátok télire?

Figyelt kérdés
A babánk decemberi születésű lesz és nagyon szeretnék venni hordozó kendőt,mert abban télen egyszerűbb lenne vinni mint babakocsiban,főleg a buszra felszállás stb.Olvastam hogy rugalmas kendőt ajánlanak újszülött kortól de mivel tél lesz így be is lesz öltöztetve nem nyúlik el hamar? Ti melyiket ajánlanátok így télire beöltöztetett babához?
2012. okt. 12. 14:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ohhh.... pont november elején költözünk, :/ de hátha sikerül megoldanom :) belépő esetleg vagy valami ilyesmi van?
2012. okt. 15. 14:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Nincs belépő, ingyenes a klub:).

28- án is lesz egy találka, csak az nem a szokott helyen, hanem a máltai játszótéren a játszóházban,

[link]

ez is ingyenes, gyere el bátran ha tudsz:).

Ha ez sem jó Neked, akkor írj kérlek egy privit és ha szeretnéd találkozhatunk, én is tudok Neked mutatni ezt- azt:).

2012. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De ha még azt is elárulod, hogy hova költöztök, akkor meg tudom nézni, hogy ott van- e klub, vagy tanácsadó a környéken:).
2012. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
28-án anyukám szülinapját tartjuk így az biztos nem de a nov.5-ét megpróbálom viszont ha az sem akkor tényleg örülnék ha tudnánk találkozni,mint látom te nagyon értesz is hozzá és jól jönnek a tanácsok,mert tényleg nagyon tetszik maga a hordozókendő :)és szeretnék megfelelően választani,igaz majd csak decemberben vagy januárban lenne aktuális a vásárlás de jó időben tudni mi is az amit érdemes megvenni :) amúgy meg pont Retek utcára költözünk :D
2012. okt. 17. 13:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Írj privit, és összehozunk egy találkát, a közelben lakom:).
2012. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!