Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két gyerekesek! Mekkora...

Két gyerekesek! Mekkora lakásban, házban laktok?

Figyelt kérdés
A gyerekeknek van külön szobája? Ha nincs, tervezitek hogy nagyobba költöztök? Hány éves korukban szeretnétek nekik külön szobát (ha eddig nincs).
2012. okt. 13. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk egy év van a gyerekek között, 10 éves korban szétköltöztek pedig mindkettő fiú :) Szerencsére három szobás házunk van. Szóval szerintem az elején nem gond, hogy együtt vannak, sőt a legtöbb ismerősünknél szintén igénylik a gyerekek a közös szobát. Kiskamasz, kamasz korban már jó ha van saját kuckó. Ha különböző neműek pláne. De ha utána sem tudtok nekik különszobát biztosítani sem lesz semmi bajuk, ne aggódj :) Max egymás és a ti idegeitekre mennek :) Ha nem tudjátok megoldani, akkor nem tudjátok. Ennyi. Attól még normálisan fel fognak nőni.
2012. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Én csak annyit mondhatok, hogy a nővéremmel egy szobában felnőni maga a pokol. Mindenkinek jár a saját kuckó!
2012. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
12 éves fiamnak van saját szobája, a 2 éves lányomnak nincs. Mire kezdi a sulit, szeretnénk neki is külön szobát. Kertes házban lakunk, építkezés nélkül marad a belső átalakítás.
2012. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
2,5 szobás a lakásunk, van egy nappali, egy háló és egy közös gyerekszoba. Egyszer talán majd nagyobba költözünk, de hogy nem a közeljövőben, az biztos. Ebben a lakásban nem tervezünk nekik külön szobát. Én is egy szobában nőttem fel az öcsémmel, nem volt pokol, szerettük egymást. Semmi bajom nem volt a "kuckó" hiányából.
2012. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok: számomra nem lett volna baj a közös szoba. Csak a nővéremnek az, és ezért pokollá tette nem csak az én, hanem a családunk életét is.
2012. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Januárban érkezik a második kislányunk, 2 szobás kertes házban lakunk, egy szobában lesznek ( 19 hónap lesz a korkülönbség) , úgy tervezzük 7-8év múlva érkezhet még egy kistesó, addigra szeretnénk nagyobba költözni , de szerintem teljesen jól ellesznek közös szobában!
2012. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
13 éves a nagylány, neki külön szobája van. A másfél éves kicsi fiú egyelőre velünk egy szobában "lakik". Szeretnénk neki is külön szobát legkésőbb, mire suliba megy, valószínűleg nálunk is az átalakítás jöhet szóba (kertes ház).
2012. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

1 háló, és egy nappali van, 50m2

Egy szobában lesznek, ez van, nincs más megoldás, mi a nappaliban alszunk a férjemmel.

Nem telik nagyobra.

Hugommal 1 szobában nőttünk fel, semmi gondd nem volt!

2012. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2+2 fél, külön szoba van a gyerekeknek
2012. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Számomra mind hasznos volt. Ezeket a lepontozásokat én sosem fogom megérteni :(
2012. okt. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!