Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiam sem a...

16 hónapos kisfiam sem a tápszert, sem a tejitalt, sem a tehéntejet nem issza meg. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam, maláta kv, karamellás tej, kakaó házi bolti, semmit nem iszik meg.Sem ízesített tápszert, sem ízesített tejitalt. Mit lehet ilyenkor adni neki?
2012. okt. 15. 08:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akár az én 16 hónaposomról írnál... Csak vele még annyi a szerencsém hogy legalább szopizik. Csak hát az meg kevés.:(

Nekem este már nem hajlandó semmit inni, a déli alvás KÖZBEN általában megiszik 1dl(!) tejitalt.

Éjjel kb. 5-8x kel szopizni:(

Hidd el megértelek. Sajna segíteni nem tudok. Így bocs az offért.

2012. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem kell elnézést kérned az offért, nem is igazán off :-)))
2012. okt. 15. 13:07
 13/21 A kérdező kommentje:

Az esti tejitalt pótolnám.

Ha nem lettem volna egészen világos...

2012. okt. 15. 13:27
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem senki sem oktatott ki. Én is tejtermékekkel igyekeztem az az időszakot pótolni amikor még a lányom nem itta meg a tejet. Én azért írtam első körben az egyéb tejtermékeket. Én ezeket a mű cuccokat, szója tej és társait nem adnám a gyerekemnek. Megkóstoltam és nagyon nem jó íze volt. Se nekem sem a páromnak nem jött be. Lehet másnak ízlik nekünk nem vált be.
2012. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Oké, nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

Ha esetleg valakinek van ötlete, hogy mit adhatnék a fiamnak elalvás előtti italnak tej helyett azt megköszönném.

2012. okt. 15. 14:57
 16/21 anonim ***** válasza:

Banánturmix, vagy hasonló?


Amúgy én az esti evést csúsztatnám inkább kicsit későbbre.

Az én fiam sem iszik semmilyen tejterméket, nekem nem gond, adok neki fél7-7 körül, amit jóízűen megeszik, pl. főzelék, bundáskenyér, stb.

átalussza az éjszakát.:)

2012. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam már erre is, próbáltam is, de nem kér enni, vagy nagyon minimálisat pl 3 kocka kenyeret.
2012. okt. 15. 20:25
 18/21 A kérdező kommentje:

Turmix...!

Na ezt még nem próbáltam, köszi!! Holnap kipróbálom :-)

2012. okt. 15. 20:26
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy miből iszik a gyereked, de például nekem sokszor csak csészéből issza meg az italát, ez most még egy kicsit macerás, mert folyik minden felé (a csőrösöket nem szeret...), szóval lehet, hogy az eszközzel van gondja, amiből kínálod!

2012. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Cumisüvegből iszik még...nem iszik csőrösből, de lehet, hogy pohárból fogom kínálni.


Valaki írta a turmixot, adtam neki banánturmixot, de azt sem itta meg.

2012. okt. 16. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!