Orrszívás?

Figyelt kérdés
Ki van ellene? és miért?

2012. okt. 15. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagy találmány már a porszívós orrszívó, nem is tudom, hogy anyáink hogy boldogultak azzal a kék gumis izével amit csak össze kell nyomni, és az orrban elengedni... arra emlékszem, hogy azt én már csak pancsolásnál használtam spriccelésre.... szóval csatlakozom az előttem szólókhoz.

Azonban anyósom pl. el volt hűlve, mikor először kértünk porszívót náluk, hogy a fiam orrát kiszívjuk. Apósom még sokáig bent sem maradt a szobában, anyósomat is úgy kellett győzködni, hogy csak akkor lehet náluk a fiunk, ha szívják az orrát. Így megtanulta nagy duzzogva, illetve rokon orvosnak tanuló magyarázatára. Mert ők nem használtak semmilyen orrszívót és hamar fújták az orrukat a gyerekei... persze... azért volt egy csomószor fülfájásuk stb.... nem is értem.


De ha nem náthára, teli orra gondolsz, kérdező, hanem arra, hogy kell e szívni minden nap a gyerek orrát, mert ő nem tudja kifújni (betegség nélkül) szerintem felesleges.

Van egy ismerősöm, mai napig minden nap szívja a gyerkőc orrát, ha kell ha nem, mert mindig jön belőle valami.... egy szellő megfújja a gyerkőcöt, már folyik az orra. Hogy van e összefüggés... nem tudom.

2012. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Jégtánc ***** válasza:
Mondjuk én kézit használok, régen is azt használtam a fiaimnál.Annak idején még nem volt más.Nekünk bevált a kézi,most is.
2012. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha már elindult a kérdés, azért kíváncsi lennék h van-e aki ellenére van?
2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

igen! én ellenére vagyok!!!!

de már vettem és próbálgattam a kicsinyemen... mert annyira sajnálom, hogy dünnyög, meg lóg a t...ony...

de néha olyat kell tenni ami nem tetszik...

Csórikám gyógyuljon meg!!!!!

kezdő anyaként frászt kapok.. és idegrohamot, ha baja van!!!

és igen be kell látnom, hogy az orvostudomány többet tud , mint én... csak mindíg arra gondolok, hogy a természeti népeknél is így van-e?

2012. okt. 20. 09:59
 15/15 anonim ***** válasza:

gondolkozzál már egy csöppet, légyszives! Te fújod az orrod????


A természeti népeknek sem lóg a taknya amúgy, hanem kifújják.


A gyerek meg hamarabb meggyógyul, ha ki van szívva az orra. A kórházban ráadásul úgy szívják a kicsik orrát, hogy ledugnak egy csövet az orrukon. Ha nem hiszed, kérdezz meg egy orvost.

2012. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!