Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti újszülött babátoknak...

A ti újszülött babátoknak volt külön szobája vagy veletek aludt egy darabig?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A mi lányunk fél éves koráig a mi szobánkban aludt, a kiságyában. Én így nyugodtabban voltam éjszakánként, mert mindig hallottam a szuszogását. És könnyebb is volt, mikor piciként óránként sírt éjjel a ciciért, ott volt majdnem mellettem az ágya, csak kivettem, visszaültem az ágyra a helyemre és már szopott is.
2012. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
meg nem szuletett meg, de velunk lesz egy szobaban az elejen, sajat kisagyban. van amugy kulon szobaja, majd kb fel eves koratol mar ott fog aludni.
2012. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Volt külön szobája, de igény szerint aludtunk:), oda fektettem le szopi után, de ha nyűglődős éjjel volt, vagy 2nél többször ébredt, akkor magunkhoz vettük.

Nálunk ez jól működött, most 2 éves és ő maga választa minden este a szobáját, betegség vagy stresszes nap után alszik velünk.

2012. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszolónál.

Fél évig egy szobába voltunk, neki volt külön kiságya. Nekem ez sokkal megnyugtatóbb és jobb volt.

Aztán fél évesen külön kerültünk, és az is szuper volt. Onnantól már jobb volt külön lenni, ő is és mi is jobban aludtunk onnantól kezdve.

2012. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Velem alszik, külön szobája csak 1 évesen lesz ha addigra megérik a külön alvásra. Nem tartom jónak ha egy újszülött külön szobában alszik.
2012. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdettől fogva külön szobája volt. Neki is és nekem is jó volt így, mert két hétig vele aludtam az ő szobájában, de alig tudtam aludni, mert minden kis nyösszenésére fent voltam. Volt légzésfigyelőnk, és így nyugodtan aludtam a saját ágyamban. De ez gyerek függő is, mert ha azt igényelte volna, hogy velünk aludjon akár a mi ágyunkban akkor úgy lett volna, de a fiam mai napig nem alszik el köztünk. Ezt így utólag nem is bánom, mindenkinek megvan a saját kis ágya ahol jól érzi magát.
2012. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az enyémek igényelték, nekünk úgy volt nyugodt az éjszakánk, hogy ott aludtak mint a malackák. Így legalább éjjel csönd volt, én nem bírom az éjszakázást.
2012. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Külön szobája van,ami két lépésre van a mi szobánktól és egyiken sincs ajtó. Mondjuk a mi szobánkat elfoglalja az ágyunk tehát be sem férne,de így jobb is. A kórházban még éjszaka szinte csak velem aludt,meg az első pár napban itthon is a mi ágyunkban,de azóta mindig a saját ágyában. Felkel enni,jobb estéken csak 2x-3x,de van,hogy többször is kel,de mindig a saját ágyába viszem vissza,is nincs is ezzel problémája. Nekünk is van légzésfigyelőnk,így nyugodtabb vagyok én is,mert ha itt alszik velünk,akkor meg mi nem alszunk,mert félünk,hogy ráfekszünk,vagy leesik,vagy hasonló.
2012. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kezdettől fogva külön ágyban, külön szobában aludt. Ennek sok oka volt, és nagyon nem bántam meg. Egyrészt nekünk nagyon kicsi, 140-es ágyunk van, párom horkol, én meg beszélek álmomban és verekszem. :) Képzeld, ha magunk közé vettük volna még a picit is... Másrészt nagyon pici a hálónk, az ágyunkon kívül befért egy szekrény, aztán slussz. Harmadrészt a gyerek szobája két lépésre van a miénktől, volt légzésfigyelőnk is, és így nyugodtan tudott mindenki a saját helyén aludni. Persze ehhez az is kellett, hogy ő ilyen típusú legyen: 6 hetes koráig mindössze 1x kelt éjszaka enni, és aludt reggelig. 6 hetes korától teljesen végigalussza az éjszakát, nem kellett menni hozzá.

Ha olyan típusú gyerkőc lett volna, aki 2-3 óránként kel, lehet, hogy beköltöztem volna az ő szobájába a kezdeti időkre, de így egyáltalán nem volt erre szükség. Most már 3 éves elmúlt, és egy igazi mormota, nagyon jó alvó. :)

2012. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Első naptol külön alszik. Igaz egy ajtó választ el és 5 lépés egymástol. Hallom a légzésést is ha rákoncentrálok.
2012. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!