Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti újszülött babátoknak...

A ti újszülött babátoknak volt külön szobája vagy veletek aludt egy darabig?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Az első naptól külön alszik a lányunk. Nem volt semmi gond, van bébiőr, és az elejétől kezdve a saját kiságyában tud elaludni. Most 5 hónapos
2012. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként egy újszülött babának nincs igénye az együttalvásra.. akkor lesz, ha rászoktatod....
2012. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Kakukktojás2012: Hogy a fenébe ne lenne??? Állandó testközelségre van szüksége, tök természetellenes ez a mostani divat, hogy az anyukától minél messzebb kell száműzni a gyereket...
2012. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
Első naptól külön alszik a fiam. El nem tudnám képzelni, hogy velünk aludjon és akikkel beszéltem szakemberekkel ők is mind azt mondták saját szoba kell neki.
2012. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Katucika0912 ***** válasza:
68%
Mi egy szobában alszunk , ő a kiságyba! Mivel ez egy 2 szobás lakás , és most újítottuk fel , ugy tervezzük , hogy még egy évet itt maradunk , aztán költözünk nagyobba! akkor lesz 1és fél éves ! Én kicsit késöinek tartom a kölönszobát , ha a lehetőségeim engedték volna , most 4 hónapos , de már lenne külön szobája! Sajna nincs :( Jó babázást mindenkinek
2012. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 13/15-ös! Persze hogy egy csecsemőnek testközelségre van szüksége, de ez még nem indokolja, hogy egy ágyban altasd magaddal,.. na az aztán tényleg felelőtlenség szerintem... Aki nem tudja megoldani, h külön szobája legyen a gyereknek, az persze egy szobában alszik vele, de ha van saját szobácskája az a normális, ha már a kezdetektől oda szoktatod. Kérdezem én: egy 1 éves gyerek, aki már annyira ragaszkodó, hogy a fenébe szoktatod külön szobába??? Egyik ismerősöm épp attól szenved, hogy az állandó "testközelségtől" a 4 hónapos gyerek üvölt ha le akarja rakni valahova.. csak anya kezében van el, hát én lerakom agyereket a szőnyegre játszani és elvan egyedül is.. Minden csak szoktatás kérdése. Az én lányom a mai napig tökéletesen elalszik a saját ágyába nem kell kézben altatni, sem babakocsiban... a testközelség pedig napközben megvan.
2012. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
fel eves korban siman at lehet szoktatni a sajat szobajaba,minden gond nelkul. nekunk itt kulfoldon azt ajanlottak hogy legyen velunk egy szobaban a kicsi legalabb par honapig, persze a sajat kis agyaban.
2012. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2012. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem akartam egy ágyba fektetni velünk semmi képp csak azon gondolkodtam,hogy a szobánkban legyen a kiságya vagy ne. Úgy döntöttem,hogy nem, külön szobában fog lenni és kap légzésfigyelőt vagy bébiőrzőt de lesz azért egy kanapé a szobában,hogy ha tulságosan aggódnánk akkor ott tudjon aludni valamelyikőnk a szobájában. Szerintetek ez nem tulzott aggódás?
2012. okt. 17. 09:31
 20/21 A kérdező kommentje:
Én és a párom is így vagyunk ám. Mindkettőnknek az első babája lesz,azért féltjük ennyire. :)
2012. okt. 17. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!