Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amiatt is izgulnia kell egy...

Amiatt is izgulnia kell egy anyának, ha a babája nyugodt, nem sírós?

Figyelt kérdés

Állandóan ezzel van a családom elfoglalva. A 3 hónapos kisfiam egy nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós baba. Nagyon ritkán sír, nagyon csendes.

Egyébként meg figyelmes, mosolygós. Rúgkapálózik már sokat, hason szépen elvan, nézelődik.

Már emiatt aggódok, mert ugye állandóan megjegyzik: "Nincs egy hangja sem." "Tud egyáltalán sírni?", "Még sírni sem hallottuk." meg hasonlók.


Most ez baj? Élénkebbnek kellene lennie?


2012. okt. 16. 11:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Boccs, hogy írok, mikor mondtad, hogy több választ nem kérsz.

Kérdésed nem volt felesleges. Én épp most kerestem rá a csendes, nyugodt babara. Az én fiam 5 hónapos és annyira csendes, hogy ma azt kaptam meg, hogy "lehet hogy néma?"

Szóval köszönöm, hogy mertél ilyen "butaságot" kérdezni. Engem is megnyugtatott, hogy sok olyan nyugodt baba van, mint az én fiam.

2012. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!