Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amiatt is izgulnia kell egy...

Amiatt is izgulnia kell egy anyának, ha a babája nyugodt, nem sírós?

Figyelt kérdés

Állandóan ezzel van a családom elfoglalva. A 3 hónapos kisfiam egy nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós baba. Nagyon ritkán sír, nagyon csendes.

Egyébként meg figyelmes, mosolygós. Rúgkapálózik már sokat, hason szépen elvan, nézelődik.

Már emiatt aggódok, mert ugye állandóan megjegyzik: "Nincs egy hangja sem." "Tud egyáltalán sírni?", "Még sírni sem hallottuk." meg hasonlók.


Most ez baj? Élénkebbnek kellene lennie?


2012. okt. 16. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Köszönjük, megint egy értelmes kérdés...

Igen, hatalmas probléma, hogy ilyen kellemes természetű babád van,hogy sokat mosolyog és kiegyensúlyozott. Kényszerítened kéne, hogy sírjon.

2012. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. :) Az én kisfiam dettó ilyen mint a Tied. Már a pocakban is nagyon nyugodt baba volt.

Nekünk is azt szokták mondogatni, ha sír, hogy legalább hallják a hangját is. Nem kell élénkebbnek lennie, ettől még normálisan egészségesen fejlődik csak Ők ilyen nyugodt babócák.

2012. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mázlista.....


inkább örülj neki mint h ezen rágd magad

2012. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Enyémek is ilyenek voltak babának, és nekem is sokszor mondták, hogy sír-e egyáltalán, tud-e...

Te örülj neki, hogy ilyen a babád, ezekkel a megjegyzésekkel meg ne foglalkozz.

Meg még mindig jobb, hogy azt kérdezik, tud-e sírni, mintha irigykedve azt mondják, hogy milyen könnyű neked, mert nem sír a babád, hidd el, az rosszabb...

2012. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is köszönöm az első válaszolónak a kedves szavait.


Van amúgy más problémám is...

De gondoltam, rákérdezek erre, ugyanis az ilyen hozzám hasonló "paramamákban" felmerülhet ilyen kérdés.

2012. okt. 16. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik szélsőség furcsa egy kicsit az tény. Az én babám egész nap ordított reggeltől estig ennyi idősen, a barátnőm gyereke meg soha egyetlen másodpercet sem sírt. De amúgy meg normálisan fejlődnek úgyhogy semmi gond! Minden baba más és ilyen korban szerintem még minden normális, csak esetleg a környezetének furcsa...De ezzel nem kell foglalkozni. Ne csinálj oda problémát ahol nincs.
2012. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, gondolj arra, hogy ez azért még mindig jobb mintha egész nap ordítana! Persze aggódni mindig lehet valamin és ez így lesz amíg fel nem nő teljesen. De rosszul mondom, helyesbítek, amíg élsz lesz min aggódni a gyerekeddel kapcsolatban ez garantált!
2012. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, nem bántásból írtam, de számomra felfoghatatlan, hogy valaki azt írja, hogy mosolygós és kiegyensúlyozott a babája és utána megkérdezi, hogy ez baj-e? Szerintem te sem gondolod komolyan.
2012. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Több választ nem várok, megnyugodtam és bocsánatot kérek a buta kérdésemért...

2012. okt. 16. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy bocsánatit kérj, és még véletlenül se gondold butának a kérdésed. Anya vagy, aggódsz. Lehet, hogy másnak furcsa dolgokon, de kinek nem volt már abszurd félelme, aggodalma a gyerekével kapcsolatban?
2012. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!