Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pici köldökcsonkját mivel...

A pici köldökcsonkját mivel kezelitek? És hogyan kell?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Finoman alkoholos vattával megtisztítom!Víz nem érheti!Miért te hogyan csinálod?Vagy mire vagy kíváncsi?Én napi 3-4x tisztítom!
2009. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bátran meg kell fogni két ujjal, és fel kell kicsit emelni, hogy az alatt lévő váladékot alaposan (de nem erőszakosan) ki tudd törölni. Én sima gyógyszertári vattával töröltem, azzal volt a legegyszerűbb, gyógyszertári alkohollal. Ha kitörölted, de alaposan, és ne ijedj meg, az nagyobb kárt tesz, ha benne marad valami, utána alaposan még mindig a csonkot fogva be kell szórni alatta hintőporral, mert az szárit. Utána tehetsz rá egy vékony géz lapot (nem mindenki tesz), hogy ne akadjon be a pelusba, egyebekbe. Csak bátran :)
2009. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem a csonkot fogtam meg, hanem a kis köldökét húztam le, és fültisztítóval "estem neki", mert a vattapamacsról mindig ott maradtak a szálak. Szóval alkoholos fültisztítóval gyengéden, aztán hintőpor, gézlap és pelus rá. Fürdetésnél ne érje víz! Nekünk a 9. napon leesett.
2009. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, szintén fülpálcikás módszer, hintőpor, gézlap nem, kb 12. nap esett le.
2009. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

1-2 nap múlva érkezik a pici, és elég sok minden van, amire kíváncsi vagyok..

2009. aug. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!