Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötleteket mivel...

Bogyo110 kérdése:

Adnátok ötleteket mivel kössem le 20 hónapos lánykámat?

Figyelt kérdés
Jön a rossz idő és kevessebet tudunk ki menni de már most nem tudom mivel fogjuk magunkat szórakoztatni ugyanis az én lánykámat ált minden 5-10 percig vagy addig se érdekli de én probálkozok bőszen és várnák ötleteket!Amugy rajzolgatunk mondókázunk -énekelünk,(mármint én)kirakozunk legózunk gyurmázunk...............
2012. okt. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Házi munkával. Hülyeségnek hangzik de nálunk abszólút bevált:). Ha már kiátszottuk magunka, akkor elő a partvis(nekem a nagy, neki a kicsi), és összesöprünk, persze ő általában az általam képzett kupacot dúrja szét:DDD, aztán felmosunk(én a rendessel, ő a kicsivel), port törölgetünk zenére, együtt bepakoljuk a mosnivalót, aztán utána ő adogatja a teregetnivalót.

Kuktáskodni is szeret nagyon mellettem, mindig akad olyan csinálnivaló, amit meg tud csinálni, de legalábbis úgy teszek mintha nagyon fontos lenne és segít nekem, ezen kívül szoktunk tornázni Rékára, de jó móka a zoknipárosítás is:).

2012. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Adogatja a csipeszt

Kiramolja a mosogepet

Fokostolot jatszik

Enekelunk

Stb....


Mint elottem irtak

2012. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress a neten montessori foglalkozás-tippeket. Sajnos én csak cseh és szlovák nyelvű honlapot ismerek, ahol életkor szerint fel vannak sorolva a gyerekeket általában érdeklő tevékenységek. De biztosan van magyar nyelvű is.

Nálunk is ilyesmik mentek 20 hónaposan, a teregetés, mosás nagy buli volt. Segíthet rendet rakni a játékok, ruhák, akármik között.

2012. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. okt. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!