Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a neve annak a homeopátiás...

Mi a neve annak a homeopátiás "gyógyszernek", ami arra van, hogy nyugodtabb legyen a kisgyerek?

Figyelt kérdés

Vagyis nem kell nyugodtabbnak lennie, csak esténként van hogy úgy sír hogy nem igaz. Amikor el akarom altatni, vagy a babakocsiban, vagy ölben, vagy éppen szoptatva, nem tudok vele semmit se csinálni mert elkezd úgy sírni.


Lehet hogy nem fáradt még olyankor. Nem mindennapos a dolog...

De tegnap este is összevesztünk a barátommal, mert én olyankor stresszelek hogy vajon miért sír a gyerek, ő tologatta a babakocsiban és sírt, én meg kivettem és én vagyok a hibás mert nem hagyom sírni a gyereket... Meg hogy elkényeztetem, elmondott minden hülyének hogy nem tudom megnevelni a gyerekemet. Le kellett mennem vele és mentünk autóval egy kört, de ott 5 perc alatt úgy elaludt... 1 éves a fiunk, tele van energiával, most kezd menni, fogom még a kezét...


Mit tegyek?? Köszönöm ha segítetek! Tanácstalan 24 éves anya


2012. okt. 15. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell neki nyugató hatású cucc.(amúgy csomó-féle van,talán a Sedatif pc-re gondolsz,de van a chamomilla-golyó is)Ezer dolog miatt sírhat.Estefele lehet,hogy túl fáradt,álmos már.Mivel 1 éves,lehet a fogzás teszi nyugtalanná.(erre jó a chamomilla-golyó pl)Amúgy szerintem nem nagyon van olyan anya,aki hallgatja a síró-üvöltő gyerekét,természetes,hogy ilyenkor igyekszel megnyugtatni.De az autós -altatással vigyázzál,mert ismerek olyat aki rászoktatta a gyereket és csakis úgy lehetett elaltatni.
2012. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viburcol kúp,jó drága de nekünk ok.
2012. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már fáradt, olyankor nálunk is elszakad a cérna 1 évesemnél, sokszor egyik percről a másikra. Próbáld kicsit korábban letenni, nagyjából azonos időben (tehát nem 7-kor másnap 10kor). Jó ha van egy rituálé a lefekvéshez, tudja mi következik, ez megnyugtatja. Vacsi, fürdés, szopi, ágyikó a rongyival, vagy ahogy nektek jó. Lehet, hogy a foga is kínozza, sokszor este érzékenyebbek erre.

Az meg hogy nem hallgatod, ahogy üvölt, még szép, én sem bírom. Az én lányom szerencsére akkor sír ha baja van, valami nem oké, csak úgy hobbiból még nincs ilyen. Úgyhogy az az első, hogy magamhoz veszem, próbálom megnyugtatni, kideríteni, mi a baj, sokat szeretgetni, tudja hogy rám mindig számíthat. A barátodnak pedig mondd el, mit miért csinálsz, értse meg ő is, mit diktál egy anyai szív, hátha ragad rá valami.

2012. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátba
2012. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!