Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem minden nap...

Anyukák, akik nem minden nap fürdetitek a babátokat, hogy áll be így nálatok a minden napi rutin?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy 2 naponta fürdetném meg a babám.Ugye tudja, hogy fürdés után vacsi, aztán alvás,na de ha kimarad a fürdés, akkor nem zavarodik össze?Hogy van ez másoknál?
2012. okt. 18. 22:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

9-es vagyok megint!

Egyébként a párodnak igaza van, hogy vannak gyerekek akiknek szárad a bőrük a víztől

2012. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%
Sziasztok megint! Ln vagyok akit leszavaztatok. Mondjuk nem érdekel. Szóval száraz a baba bőre? Nos, kislányomat 6 nappal hordtam túl, rettentően szét áyott a kis bőre körme... én mindennap többször olajoztam olyan szinten száradt az ujjacskái között vagy a kéz feje. Eszembe se jutott 2 naponta fürdetni. Ez is hozzá tartozik a napi rendjéhez. Mondjuk mindenki csinálja ahogy csinálja, de ha most hozzá szokatod egy rendszerre akkor tudni fogja mi mi után következik. De úgy csinálod a pároddal ahogy akarod. Ti dolgotok.
2012. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nekem is a nem fürdős napokon az jutott eszembe, hogy azért át kéne törölgetni.

Nem tudom még, hogy lesz :))

Tőlem mindenki zöld kezet kapott, mert nem vagyunk egyformák.Ahány ház, annyi szokás:))

2012. okt. 18. 23:20
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
en kulfoldon elek, heti 1x-i furdest javasolnak,mert szerintuk ha mindennap furdik a baba, akkor sok nyavalya kijohet rajtuk... A fiamnak 2 hetesen begennyesedett a honaalja,pedig szarazra toroltem mindig, erre a vedono leba..ott, h azert mert surun furdetem... en meg kirohogtem... basszus hat azert a baba kozerzetenek is kell a mindennapos furdes (sztem). nalunk talan 3x maradt ki furdes, mert elcsusztunk idoben es ehes lett, de utana mar nem volt erom min.2 orat varni, igy lefektettem, de tudta h aludni kell!! ugyh sztem tudna h eves es alvas, de azert furdessetek meg mindennap. annyi kell neki. a fiam is orditott 3 hetes koraig, mar gyomoridegem volt mikor a furdetes jott, de akkoris mindennap furdettem es mara mar imadja!
2012. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én itt olvastam, hogy valaki cumit adott, amikor sírt a babája.Mi is kipróbáltuk, most már nem kell a cumi a fürdéshez, néha olyanokat csapkod, hogy vizes körülötte minden:))

Volt már, hogy elmaradt a fürdés,de úgy vettem észre, hogy olyankor nehezebben aludt el.

2012. okt. 18. 23:25
 16/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi fürdetjük minden nap télen nyáron.Nagyon nagy dolognak kell ahhoz történnie hogy ne legyen így.OFF:Ezt a kérdést már tegnap is olvastam..
2012. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
Most tényleg nem azért, de mi baja lesz annak a gyereknek, ha nem fürdik minden nap? Nálunk is kimarad néha-néha. Nem büdös, koszos maszatos a gyerek, mert nyilván ha összekakálja magát a háta közepéig, akkor lezuhanyzom. El fog aludni fürdés nélkül is, hidd el.
2012. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én tettem fel:))Körül sem néztem, csak feltettem a kérdést.Éppen erről beszéltünk a párommal.
2012. okt. 19. 00:05
 19/27 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk ma elég sokáig vendégek voltak, így a mai fürdés elmaradt. Van ez így. Lesz is és volt is. A gyerek ugyan úgy vacsorázott és elaludt utána. 19 hónapos, nem ez az első és vélhetően nem is az utolsó, hogy fürdés nélkül feküdt le. Tesóm kisfiának ekcémája volt, na ő 2-3 naponta fürdött, mert nem ázhatott a vízben. Ion cserélt vízben fürödhetett volna minden nap, de hát az elég macerás megoldás lett volna.
2012. okt. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Milyen fürdetővel fürdeted a babádat? Nem biztos, hogy a fürdetések mennyisége okozz a bajt, hanem, hogy mivel fürdeted. Húgom kislányának a fürdetőkenőcs tette rendbe a bőrét, minden más márkás vagy márkátlan fürdőszertől száraz volt a bőre. Egyébként én is olvastam nemrég, hogy több országban is a 2 naponta vagy hetente 1x fürdetést javasolják... csak mi ehhez vagyunk szokva! (Vannak országok ahol a zoknit sem váltják minden nap! Ott ez a szokás! Ha jól emlékszek Franciaország) Gondolom, hogy nem a fürdetéssel zárják a napot, hanem valami mással. pl. masszázs. Én minden nap fürdetem a fiam, (fürdetőkenőccsel) este nyűglődik, ha kimarad a fürdés és nehezebben alszik el! (2x volt ilyen)
2012. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!