Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azzal megbantom (serul? )...

Azzal megbantom (serul? ) kisfiamat h eroszakosan adtam be neki a szirupot?

Figyelt kérdés
22honapos,virus miatt kap szirupo,ma reggel szepen bekapta es most szinte tortura volt es szornyen erzem magam ,pedig probaltam szepen es elfogyott a turelmem.tanacs,velemenyek?szornyu anya vagyok ugye?
2012. okt. 19. 20:47
 1/10 A kérdező kommentje:
raadasul kicsit ugy haragszom ra h ehhez kellett folyamodni.o az en kicsi kincsem szeretem eletemnel jobban
2012. okt. 19. 20:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.

Szerintem semmi nem marad ebből a további életébe.

Más anyának is elfogyhat a türelme, a gyerek még kicsi nem sokáig fog rá emlékezni.

2012. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nem sérül.
2012. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én ilyenkor mindig arra gondolok hogy én ezt az

Ő ÉRDEKÉBEN TESZEM

sajnos néha erőszakhoz kell folyamodni,

nálunk a porszívózással vannak gondok, mikor ki kell szívni az orrát..

nagyon tudom sajnálni mert ordít zokog mikor szívom le neki, de muszáj..jobban ordítana ha felszúrnák neki..

szóval lelkizés-ide oda ezt meg kell tenni..

2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem sérül. Ez csak hiszti.

Az én fiam is szokott makacskodni, de a gyógyszernél nincs apelláta, be kell vennie. Volt, hogy ketten fogtuk le az apjával, mert egyetlen trükk sem jött be. (Persze nem durván és erőszakosan.)

Most már tudja, ha gyógyszert kell bevenni, az az ő érdekét szolgálja és hiába próbál hisztizni, vagy trükközni, akkor is megkapja.

2012. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen az életed egyetlen értelme, mert akkor nagyon elrontod a nevelését. Akkor sérülhet a lelke.

Nem szabad mindent megengedni nekik, amit akarnak. Ha kell neki a gyógyszer, akkor nem baj, ha erőszakosabb vagy.

2012. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat,es igazatok is van csak olyan szarul erzem magam
2012. okt. 19. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de nem értelek. Attól lennél szörnyű anya, hogy beadtad neki a gyógyszert, vagy mégis mi? Vagy ha nincs kedve bevenni, hát ne vegye be, legfeljebb beteg marad? Attól jobb anyának éreznéd magad?

Ne haragudj, ha keménynek tűnik, amit írok, de ebből a hozzáállásból még sok bajod lehet később. Mással is előfordult már (pl. velem), hogy leöntötte az üvöltő gyerek torkán a szirupot, mert máshogy nem ment. Közeleg a dackorszak, lesz még épp elég csatátok, ha mind után magadat fogod ostorozni, hogy milyen szörnyű anya vagy, és tuti lelki sérült lesz, ha mondjuk nem engeded az autók közé rohanni, csak a kettőtök kapcsolatát teszed tönkre.

2012. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekorvosom azt tanácsolta hogy kötözzem meg gyógyszerbeadáskor :-))) Még szerencsére nem kellett ehhez folyamodnunk.
2012. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megoldható finoman, akkor inkább arra kell törekedni, még ha több türelemre is van szükség.

Nekem a védőnő mondta, hogy amikor beadom a Vigantolt, apuka fogja le és feszítse ki a száját én meg cseppentsek bele..

Hát talán kétszer próbáltuk így, de én nem bírtam a kétségbeesett üvöltést, ráadásul a fele mellément. Rájöttem, hogy kíméletesebben is lehet, egy ideig cumira cseppentettem, most meg már magától nyitja a száját, ha tartom az üveget.

Persze a szirupot nyilván körülményesebb beadni, de szerintem csak akkor legyél erőszakos, ha már tényleg mindent megpróbáltál. Egyértelmű, hogy a gyerek érdekében kell a gyógyszer, de ő ezt még nem értheti, csak azt vágja le az egészből, hogy az anyukája most jól "megkínozza".

2012. okt. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!