Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerintetek az...

Anyukák! Szerintetek az szívtelenség, hogy nem altatgatom a kisfiamat? Egyszerüen soha nem igényelte. Volt, hogy elarartam ringatni, de orditott. Leraktam hasra, mert csak ugy alszik és 2percre már aludt. Ez akkor van pl este altatás.

Figyelt kérdés
Amikor kint vagyunk akkor babakocsiba alszi.
2012. aug. 17. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem igényli akkor miért lenne baj?
2012. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

nálunk is így megy. sokszor már az altató dal alatt kapálózott, hogy tegyem már le.


szerintem örülj neki. idővel úgyis hosszabb lesz (mese, kis beszélgetés...)

ha napközben elég figyelmet, időt szentelsz a babádnak, akkor nem fog hiányozni az esti hosszú szertartás.

2012. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ha neki ez így jó, akkor nem szívtelenség.
2012. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2012. aug. 17. 21:39
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy szívtelenség! :-) Ha neki így jó. Nálunk is így van. Napközben rengeteget játszunk, babusgatom de este magától alszik el. Szerintem szoktatás kérdése.
2012. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktatás kérdése!!!! Kislányom 4 hónapos koráig simán elaludt magától, aztán elfelejtette, ha letettem csak sírt, azóta cicin alszik el. Persze hagyhatnám, hogy álomba sírja magát, de ha nem ezt értjük szoktatáson, akkor nem igaz, hogy ezen múlna.
2012. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Én nem értem, hogy miért érzed ezt szívtelenségnek. Az szívtelenség, ha valaki órákig hagyja ordítani a gyerekét. Ez miért lenne az. Nem hinném, hogy a jó anyaság egyenlő lenne az agyon babusgatással.
2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem az!! Én is le szoktam tenni, és olyan kis ügyes, egyedül alszik el!! Örülj neki! :)
2012. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívtelenség, hiszen ez neki is jó így. Örülj neki, ez még változhat később... Az én picim 1 éves kora után kezdte igényelni az altatást, persze én akkor sem kezdtem el ringatni, csak mellette kellett maradnom (volt, hogy 1 óráig is), amíg el nem aludt, mert sírni kezdett, ha ki akartam menni a szobából. Most már 2 éves, esti mese után szépen elalszik egyedül.
2012. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Az én fiam sem szerette soha!

Ő már újszülöttként sem szeretett kézben elaludni, le kellett tenni.

Én speciel örülök neki! Ha nem sír, akkor nyilván jó neki!

2012. aug. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!