Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Január végén születendő...

Január végén születendő babámnak mekkora overált vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig vettem egy 62-eset, esetleg érdemes venni mellé egy 56-osat is? 62-est azért vettem, hogy tovább jó legyen, meg úgyis kell alá más ruha is.

Köszönöm :)


2012. okt. 20. 17:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves 8-as (1-es) válaszoló! Neked is megköszöntem, a 17:36-os kommentem Neked szólt, viszont utána láttam, hogy mások is írtak, így nekik is külön megköszöntem!

Ezúttal és megégyszer MINDENKINEK köszönöm a hasznos válaszaitokat, mindenki zöld kezet kapott!

2012. okt. 20. 20:21
 12/15 sumergo ***** válasza:
Mi csak 74-es zsákká cipzározhatót vettünk. Tökéletes volt, jó vastagon fel tudtam öltöztetni, ha kellett, mert minden alá fért. Az idén meg jó még neki rendesen overallnak cipzározva. Ha rám hallgatsz, te is nagyobbat veszel! :-)
2012. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Idén január 21-én szültem és csak 1 db 62-es overálunk volt, ebben hoztuk haza a babát és ez kitartott a tél végéig.
2012. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hááát a 62-est már megvettem :) De majd akkor jövő télen újat veszek, ez meg kitart most. A lényeg, hogy akkor 56-osat már nem szerzek be :)
2012. okt. 21. 14:24
 15/15 sumergo ***** válasza:
Jaaa, a lényeg! Mi is kaptunk 62-es bundás overallt. Azt is használtuk, ha nagyon hideg volt azt adtam a 74-es zsáknak cipzározható alá. Így nem fázott meg sosem! Sajnos sokszor ki kellett vinnem nagyon hidegben is, mert nappal csak kint volt hajlandó aludni. Úgyhogy ha be szeretnél ruházni még egyre, akkor kicsit semmiképp, inkább ilyen nagyot! :-)
2012. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!