Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született 39. hétre 2600g...

Született 39. hétre 2600g körüli kisbabátok?

Figyelt kérdés
Az én fiam 2650g-mal született, nektek mit mondtak az okokról? Mondjuk a szülés szempontjából nem bántam, hogy nem volt óriási...:)
2009. aug. 9. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj. Nekem picit többel született 39-dik hétre (3100g), de mikor benn voltam a kórházban, volt két asszony is a szobában, akiknek időre született 2600-2700 g körül... kilós különbségek is vannak. Az okokat nem nagyon lehet tudni, de az a lényeg, hogy egészséges és ne félj, mert be fogja hozni a nehezebb kortársait pár hónap alatt. :)
2009. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sogornom 40 hetre szulte a 2500g unokahugomat.

En meg 36 hetre a 2950g lanyomat.

Ez egyen fuggo! Ne keseredj el, majd megno! :))

Jo babazast!

2009. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már behozta a lemaradást, 9 hónapos, 8500g és teljesen egészséges. Csak kiváncsi vagyok másokra is...köszi a biztatást nektek, arikat írtatok:)
2009. aug. 9. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislanyom julius 24en toltotte az evet. 38+5 napra szuletett 2600grammal es 51 cm-el. Nagyon pici volt a hasam, ahogy felfekudtem a szuloasztalra a szuleszno meg egyszer megkerdezte, hogy idoben vagyok-e. Alig latszott hogy szulni fogok. Most 7900gramm es 78cm a kislanyom, nagyon aktiv viszont eleg rossz evo. Akkor nem mondtak hogy lenne valami baj, megvizsgaltak azt mondtak egeszseges. Amugy ez alkati kerdes is. En is vekonyka voltam es vagyok. Van egy ismerosom kislanya 4 kg-al szuletett most majdnem tiz honapos es csak 7200 gramm. Nem vagyunk egyformak.
2009. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! az én fiam is 2650-el született most9hós és8kg8dkg,tápszeres baba. én is ilyen pisi súllyal születtem és a tesóm is. az orvos nem mondott semmit hogy miért, de semmi hátrányunk nincs.
2009. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 nappal a kiírt dátum előtt született a lányom, 2750g és 47 cm. Most 5,5 éves. Most 33 hetes terhes vagyok, és remélem nem lesz nagyobb a baba most sem. :)
2009. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!