Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret egyedül...

Miért nem szeret egyedül aludni nappal az egyévesem?

Figyelt kérdés
Melettem alszik el és utána beteszem az ágyába. GFél óra után felkel. Ma kipróbáltam, hogy nem hagytam mély álomba zuhanni, még előtte betettem az ágyába. Így is fél órát bírt, de tudtam hogy ennél fáradtabb, így bevittem magam mellé és aludtunk még 1 órát egymáshoz búja. Több is lett volna, csak csöngetett valaki. Hogyan tudnám hosszabb alvásra szoktatni a saját ágyában? Szerencsére az éjelekkel nincs gond.

2012. okt. 19. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan anyás korszakát éli :) Ne foszd meg tőle :) Szeret veled aludni, nem kell h ez baj legyen. Gondolom ilyen kis bújos típus. Lehet h 1-2 hónap múlva meg már az zavarja ha vele vagy és majd egyedül szeretne aludni. Nem tudhatod!
2012. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hónapok óta anyás korszakátz éli:) Azért zavar, mert heti 2 napot dolgozom, akkor apa van vele és estére mindig tiszta hisztis lesz, mert nem aludt eleget és fáradt.:(
2012. okt. 19. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaaaa..igen, így már érthető. De mondjuk apával nem marad meg, ha összebújnak? Vagy ha felébred, akkor újra visszaaltatnád, akkor nem maradna meg tovább? Vagy olyankor már nem alszik vissza?
2012. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Apának nincs türelme , hogy együtt aludjon vele vagy nem tudom. Nem sikerül visszaaltatni.:(
2012. okt. 19. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
hmmm. és a citromfü teát próbáltad már? Nálunk ez ment néha fogzási idöszakba és nagyon mélyen bealudt töle, nem szenvedett a fogával.
2012. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szenved a fogával szerencsére. Most jön a 12.

Nem tudom itt lehet-e kapni citromfű teát.

Éjjelt végigalussza, tehát csak a nappallal van gond.

2012. okt. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!