Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a nyaka? Elfeküdte?

Fájhat a nyaka? Elfeküdte?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel már a nyakát mutogatta kisfiam, aztán észrevettük, hogy balra nem nagyon tud fordulni, amikor mondtam neki, hogy mutassa meg, hogy hol a lámpa felnézett majd, gyorsan lehajtotta fejét és nyüszökött, ma is ez a helyzet. Elfeküdhette csak? Vagy mitől lehet ez?
2012. okt. 24. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyszer gyerekkoromban úgy elfeküdtem a nyakamat, hogy fél napig fel se tudtam kelni az ágyból. Alig bírtam megmozdítani, iszonyatos kín volt. Ugyanez volt, egyik irányba nem tudtam fordítani. Most is évente egyszer azért előfordul, hogy rosszul alszom és utána 1-2 napig fáj.

Valami krémet kéne óvatosan bedörzsölni, a Fastum gélt szoktam, de gyereknél nem tudom, hogy használható.

2012. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!