Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor álljak le a hozzátá...

Most akkor álljak le a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
5 hónapos babámnak krumpli-répa pépet adtam ebédre, de teljesen átment rajta, egy az egyben kikakálta. Ez normális?
2009. aug. 9. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk is minden úgy jön ki, ami kell neki azt kiveszi belőle.

Készítsd hogy 1/3 alma 1/3 burgonya 1/3 répa

vagy 1/3 alma 1/3 burgonya 1/3 paradicsom

1/3 alma 1/3 burgonya 1/3 cukkíni


az almát és a burgonyát könnyebben emésztik, s így jobban hozzászokik a pluszhoz zöldséghez, ami 2 hét múlva már mehet fele burgonya fele valami

2009. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy jön ki ahogy bement az nem jó.Nem baj,de tulajdonképp emésztetlenül küldi ki,ergo még "sok" neki az új dolog.

Könnyen emészthetővel kezdd,alma őszibarack,sütőtök.

2009. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell leállnod a hozzátáplálással,csak azt a zöldséget hanyagold 1-2 hétig amit nem tud megemészteni.Érdekes hogy az almát írják,hogy könnyen emészthető,a babámból pont az jött ki ugyan úgy ahogy megette...más étellel nincs ilyen problémája,csak az almával.Én ezt most egy kicsit hagyom(mármint az almát)!5hónapos a babám.
2009. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!