Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez az éjszakai...

Gabszem kérdése:

Mitől lehet ez az éjszakai ébrenlét 9 hós babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos lesz, néha éjszaka felsír és az Istennek nem akar visszaaludni. Ma hajnalban éjféltől 3-ig dajkáltam mire vissza tudtam rakni aludni, mert mikor elaludt a kezemben, beraktam az ágyába mindig felült meg felállt és nem akart aludni. Volt olyan, hogy ez 4 éjszakán keresztül ment. Nappal rendesen, gond nélkül alszik, rendesen vacsorázik. Éjszaka se kellett neki a tea, tehát szomjas se volt. Valami lelki dolog lehet?
2012. okt. 26. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Teljesen el tudok keseredni ilyenkor mikor nem tudom mi lehet a baja szegénynek. :(
2012. okt. 26. 11:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is elő szokott ilyen fordulni, abban az időszakban mikor jött a foga.
2012. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyanakszunk a fogakra is, bár neki már van 8 db., de megint sokat nyáladzik, úgyhogy lehet hogy készülődik valami.
2012. okt. 26. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


A húgomé 10 hónapos, fiú. 4x 6x fenn van éjjel, de van olyan, hogy 10x is!! Nem hiszem, hogy a foga miatt, mert még csak 2 van neki alul. Sír, mint a fába szorult féreg, szinte önkívületben.


Szóval a tiéd még nincs is sokat fenn :)) (ezzel próbállak vigasztalni :))

2012. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azért is vagyok ezen meglepődve, mert kb. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Ezért is rossz, hogy nem tudom mi lehet a gond.
2012. okt. 26. 12:15
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

Ilyenkor tedd magad mellé az ágyban. Amikor mélyen alszik, utána visszaviheted az ágyába.

Nálunk ez vált be, mi sem jövünk rá, hogy miért van ez.

Mondjuk nálunk hetente max. egyszer van, legrosszabb esetben kétszer.

De akkor mindketten csinálják.

2012. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is heti kb. 1x max. 2x csinálja, remélem nem lesz sűrűbben.
2012. okt. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!