Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ennyire leszólva a...

Miért van ennyire leszólva a Kunert babakocsi?

Figyelt kérdés

Ha tehetném,sok társammal együtt én is a legjobbat venném a babámnak,de sajnos nem vagyok olyan helyzetben,hogy több százezer forintos babakocsit vegyek neki.

Lengyel vacak? Ami 100ezer alatt van,az már úgy tűnik nem is jó.


2012. okt. 28. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol velük?

Ha nem tetszik bárkinek, vegyen másikat.

A babád biztos nem kifogásolja és lelki sérült se lesz benne!

Neveld nyugodtan..

2012. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Raf pool kocsink van. Lényegében ugyanaz. Azért szòljàk le mert nehéz. Ez igaz. De ezenkívűl csak jòt tudok rá mondani.

Annyi hogy nem fix kerekeset válassz.

2012. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokaknak nem jön be,mert nagy,mert nehéz,én meg pont emiatt szerettem.Az én szempontjaimnak sokkal jobban megfelelt,mint a sokszázezres kocsik.Elég sokat dolgoztam babakocsikkal ahhoz,hogy tudjam,mire van szükségem,így amikor arra került a sor,két modellre volt,amire azt mondtam,hogy jó.Az egyiket nem lehetett akkor még kapni Mo.-n,a másik a Kunert.Elégedett voltam vele,majd másfél évig használtuk,és szerettük.Engem nem érdekelt,hogy leszólják,nyilván nem mindenki igényeinek,és elvárásainak felel meg.
2012. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

100 ezer alatt van egy jópár babakocsi fajta. Főleg én inkább vennék (vettem) használtan márkásat mint újonnan gagyit.

A Kunerttel nekem az a bajom hogy nagy és nehéz számomra ronda is , aminek meg fix a kereke az meg amúgy is szóba se jöhet ha Kunert ha nem Kunert.

De ha neked tetszik akkor miért ne vehetnéd azt.

Nekem jó pár kismami ismerősöm van, talán 2-t ha tudok aki 100 ezer feletti babakocsit vett, az egyik egy pegperego szett volt hiper szuper mózes-hordis-sportrészes a másik meg stokke. De olyat se vennék, akkor se ha annyi pénzem lenne.

2012. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van leszólva, hiszen egy nagyon jól felszerelt babakocsiról van szó.

Nekem német babakocsim van 3 kerekű, 10.000-ért vettem használtan és még 2-3 gyereket ki is tud szolgálni.

Semmivel sem jobb a 160.000 ft-os, csak a márkáját kell megfizetni.

A Nike cipőm hamarabb tönkrement mint az 1600 ft-os kínai.

2012. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a kedves szavakat! :)
2012. okt. 28. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Kunert volt, én szerettem, mert nagyon strapabíró. Másfél év használat után úgy adtam el, hogy csak a kerekei koptak meg, egyébként hibátlan volt.

Rosszak a terepviszonyok nálunk, mi direkt csak sétálós kocsit kerestünk, tökéletes volt. A szomszédomnak valami hetven ezres kocsija van, fél éves a gyerek és kinőtte a mózes részt, ha már egy vastagabb takarót tesz bele, ki van töltve az egész. A Kunert-ba pléd, overallos gyerek, takaró bőven befért, mozogni is volt helye.

Városba nem a legideálisabb, mert pl. volt olyan lift, amibe nem fértünk be, tömegközlekedni nagyon nehéz vele.

De, a környékünkön mindenki hasonló terepkocsival közlekedik, mint a Kunert.

2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, kinek mire van szüksége. Nyilván egy olyan ember, mint én, aki panelban lakik, nem fog egy nehéz, nagy babakocsit venni, mert a liftbe is be kell férni, ne adj Isten előfordul, hogy a lift nem működik, és akkor lehet cipelni...A másik meg, hogyha nem is bolygókerekes, akkor szóba sem jöhet, viszont falura, rossz terepviszonyokra tökéletes. Szóval attól függ, ki veszi meg a kocsit. Hogyha meg az árral van a probléma: lehet használtan, kifogástalan állapotú kocsikat venni. Én is azt tettem, inkább vettem egy 120 ezres babakocsit (külföldről) 45 ezerért, minthogy vegyek egy olcsót itthon, amivel szenvedés lenne a mindennap.

Ha Neked tetszik, és ideális ez a kocsi, akkor ne foglalkozz, más mit mond róla! Viszont ha csak az ára miatt vennéd meg, szerintem érdemesebb egy drágábbat használtan kifogni, és akkor ugyanott vagy anyagilag...

2012. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Őszinte leszek veled , a most 15 hónapos lányomnál nekem is nagyon tetszett a Kunert babakocsi , de mindenki leszólta , meg a családba is volt ilyen babakocsi , és ő nekik nem vált be , így inkább én is lemondtam róla !

Viszont van pár babakocsi ami szerintem nagyon jó és belefér a 100 ezer alatti keretbe !

[link]

Nekünk ilyen volt , mi nagyon szetük , csak a férjem tesójáéknál jött baba , és oda adtuk nekik , mi pedig vettünk egy másikat , amit majd a tesó is használhat ha lesz !

[link]

Tesóméknak ilyen van , az én lányom is volt benne 2 hétig ezt volt nálunk , minálunk volt , nyáron ! Kénylemes könnyen tolható !

[link]

mi utána ilyet vettünk , ezt is nagyon szeretjük !

2012. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bergon-Kunert-Raf Pool, ezek mind ugyanazok.
2012. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!