Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen van? 5 hónaposan rendes...

Ilyen van? 5 hónaposan rendes kaját akar enni?

Figyelt kérdés
5 hónaposom szinte kinézi a kaját a számból, és sír, ordít ha nem adok neki, de ő még esélye sincs hogy megegye ( májas kenyér, pörkölt ) viszont egyedül vagyok vele, és arra sincs mód hogy ne előtte egyek. Létezik hogy valóban éhes? Ha megszagoltatom vele akkor már ő is kapná be és enné ahogy én.
2012. okt. 25. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Létezik iylen, de nem szabad engedni neki, mert ő nem tudja amit te, h megfekszi a pici gyomrát :)
2012. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még rendesen meg sértődik, és hüppökve szipog és sír.
2012. okt. 25. 15:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg ne előtte enni, pl. mikor alszik.
2012. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez annak a jele, hogy itt az ideje a hozzátáplálásnak. Azt vallom, hogy akkor érdemes elkezdeni, ha a baba érdeklődik a mi kajánk iránt. Én 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást - pont ezért. Nem vártam ki a 6 hónapot, inkább figyeltem a kisfiam jelzéseit.
2012. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam neki adni almát főzve turmixolva és úgy meg evett 2 evő kanálnyit h megsem kottyant viszont megfogta a hasát és pár órára rá úgy sírt h inkább még vártam vele. Ez kb 2.5 hete volt.
2012. okt. 25. 15:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti,hogy megért arra,hogy hozzátápláld,kezd el kiváltani az étkezéseket,erre nem az a megoldás,hogy ne egyél előtte,ez nagy hülyeség,kisfiamnál ekkorra 3 étkezést kiváltottam,Ő 3 hónaposan cirkuszolt azért amit én eszem ezért 3,5 hónaposan elkezdtem gyümölcs pürét adni az orvos azt mondta elég érett hozzá,és a gyomra is elég érett volt.Adhatsz neki: krumpli,répa,cékla,sütőtök,alma,körte,banán,barack,ezeket keverheted főtt rizzsel,aztán majd jöhet a brokkoli, a tök, a glutén, a csirke,pulyka husi stb
2012. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 hónaposan az én kislányom is ezt csinálta, szerencsére sírás nélkül! :) El is kezdtem a hozzátáplálást, pedig előtte úgy gondoltam 6hónapig nem fogom. (anyatejes) Ha az almát nem bírta a pici hasa, akkor próbálj ki más gyümölcsöt pl. barackot ha van a fagyasztódban.
2012. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen még a pici is szopizik. Nem szeretnék bolti bébi kajával kezdeni neki, előbb én itthon had tudjam mit adok neki minden adalék anyag nélkül. Ugyan úgy pépesítve főzve mindent?
2012. okt. 25. 16:19
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A zöldségeket főzöm/párolom neki, a gyümölcsöket héja nélkül nyersen pépesítem.
2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
gyümölcsöt nyersen? nem "erős" a pici gyomrának? legrosszabb esetben mi történhet ha "erős" a gyomrának a kaja?
2012. okt. 25. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!