Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy idétlen a kérdés,...

Lehet, hogy idétlen a kérdés, de nektek a férjetek egyenrangú a gyereketekkel, vagy a babátokat jobban szeretitek? Tehát ö áll az elsö helyen? Fontosabb a párotoknál?

Figyelt kérdés
mi 5 éve vagyunk együtt a férjemmel,de annyira szuper a kapcsolatunk,h (még nincs babánk,de rajta vagyunk az ügyön) el sem tudom képzelni,h a ne egyenranguan szeressem majd a fiammal vagy lányommal. vagy ez változni fog?
2012. okt. 29. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez jó undorító hozzászólás volt...


Egy "nemősanya".

2012. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Golan Trevize ***** válasza:
Ha nem vagy ősanya, akkor miért találod undorítónak?
2012. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nah én írok egy érdekes érzést. Nem rangsorolom amúgy de amikor ránézek a gyerekemre akkor tudom hogy az ő szeretete felém tiszta és igaz. Ő nem mondja szavakkal hogy szeretlek de én vagyok neki a minden. Páromba mielőtt félre értenétek megbízom maximálisan de ő mondhatja hogy szeretlek de érezheti másképp is. Nála lehet elgondolkodsz hogy jól csinálom amit csinálok vajon mindig velem lesz az enyém lesz??? Míg a babád a te babád a testedből mindig a tiéd lesz. Szóval nem egyforma ez csak nagyon hasonló érzés. jelenleg egyikőjük nélkül sem tudnék élni. Ők nekem a levegő.
2012. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen én is sokat gondolkodtam gyerekvállalás előtt, mert el nem tudtam volna képzelni, hogy hogyan lesz ez. Nem csak azt, hogy majd hogy fogom tudni legalább annyira szeretni, mint a férjemet, hanem azon is gondolkodtam, hogy milyen lesz, ha ezentúl mindig itt lesz még egy személy, tehát mintha állandóan lenne egy kis "vendégünk".

Aztán minden szépen alakult magától. Nem érzem vendégnek a gyerekemet, úgy érzem, hogy hozzánk tartozik, kiegészít minket.

Nem tudnám megmondani, hogy a páromat, vagy a gyerekemet szeretem jobban. Teljesen másképp szeretem őket, de ezt nem lehet megfogalmazni, ezt majd akkor érted meg, ha neked is lesz gyereked. Én úgy gondolom, hogy ha hagyod, hogy az érzéseid maguktól alakuljanak (tehát nem erőlteted, hogy márpedig neked most a gyereket kell a legjobban szeretned, de azt se erőlteted görcsösen, hogy a férjedet ajnározd állandóan), akkor helyes irányba alakulnak a dolgok, és meglesz az egyensúly.

2012. okt. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!