Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nyálkás időben kiviszite...

Ilyen nyálkás időben kiviszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Én eddig ninden nap kétszer kivittem a Kisfiamat,de ma nem mertem,mett erre felénk,úgy mondják hogy nyálkás idő van.Ti mit tesutek?
2012. okt. 29. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ma nem vittem ki 9 hósomat, mert egész nap szitált az eső.
2012. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

A védőnő javaslatára ilyen időben NEM.

A vírusok meleg ágya... Eleinte furcsáltam ezt a szigort, így megkérdeztem a gyerekorvosunkat is aki megerősítette. Tehát a gyerekorvos és a védőnő szerint a mai időjárás NEM VALÓ EGY 3 ÉVEN ALULI GYEREKNEK. De ha egy éven aluli akkor meg pláne. Nekem már 13 hónapos a lányom és szerettem volna kimozdulni de ebben a takony időben inkább eleresztettem 1-2 telefont mielőtt készülni kezdtünk volna. Még annyi, hogy szellőztetéstől is óva intett pontosan a betegségek miatt. REMÉLEM SEGÍTETT és még nem indultatok el!

2012. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Jégtánc ***** válasza:
67%
Kivittem,elmentünk boltba.
2012. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kíváncsicska ***** válasza:
M én is kivittem sétálni a 11 hós lányom.Igaz ha lett volna köd felénk akkor nem tettem volna.Itt hó volt és hideg.Jól felöltöztettem lábzsák takaró és 1 órát voltunk kint amit végig aludt.
2012. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!