Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak nem ivó babámmal?

Mit csináljak nem ivó babámmal?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám és tápszeres.eddig nem is lett volna nagy gond hogy nem iszik vizet,teát semmilyen félét.

de már elkezdtük a hozzátáplálást és azután se akar,sose egész nap inni.úgy csinálom az ebédet hogy először eszik gyümit vagy bébikaját és utána még fél adag tápszert,mert hogy az legalább folyadék.

már nagyon sokféle ízű teát kipróbáltam neki de egyik sem kell neki ,a víz sem.

volt valaki hasonló helyzetben?mi volt a megoldás?

nekem ez annyira új mert a nagyobbik gyerekem imádott inni,sőt még túlzásba is vitte néha,az evés rovására ment.


2012. okt. 29. 18:24
 1/6 anonim válasza:
14%
röhögve el lehet szopttani akár 6 hónapos koráig egy babát, nem értem hogy mi a francra ez az átkozott tápoltatás, aztán lehet agyalni, hogy mért ilyen beteges a gyerek később, amikor nem kapta meg ami normás esetben meg kéne lennie. Vagy nincs tejed?
2012. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy ez lesz hogy letámadnak miért nem szoptatok....


nincs tejem semmi!bár lenne,elhiheted nálam jobban nem szeretné senki hogy legyen!

2012. okt. 29. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Az én babám sem hajlandó inni, azt mondta a védőnő, hogy nem gond, ha szomjas lesz, majd iszik. Vannak ilyen babák.

1. válaszoló meg egyszerűen buta, nem kell vele foglalkozni.

2012. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 4 hónapos, ő se akar inni, se vizet, se teát. Ő is tápszert kap, mert nem tudtam szoptatni sajnos, pedig mindent megpróbáltam. Én is 1 hete kezdtem a hozzátáplálást almával. Most vettem többféle instant teát, majd kipróbálom őket. Eddig édesköményt és kamillát próbáltam cukor nélkül, de alig ivott 10-20 ml-ket. Te hogy haladsz a hozzátáplálással, miket adsz neki?
2012. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem úgy mondta a védőnő hogy 3-4 napig egy félét adjak neki.már az őszibarackon és az almán túl vagyunk.ma kezdtük a sütőtököt.


de akkor nem esem kétségbe hogy nem iszik.

köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 29. 19:05
 6/6 A kérdező kommentje:

nem értem a 3 -as és a 4-es válaszolót miért kellett lepontozni????

nekik ment a zöld kéz tőlem.

még az első válaszolót se pontoztam le,pedig nem a kérdésre válaszolt és még szurkálódott is.

2012. okt. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!