Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák egy évesnél fiatalabb...

Anyukák egy évesnél fiatalabb babákkal, nektek átlag mennyi kiadást jelent a kisbaba?

Figyelt kérdés
Mivel ez mindenkinél más, így ha lehet, azt is írjátok le, hogy mik a kiadások és kb mennyi? (Pl.tápszeres baba vagy anyatejes, eldobható vagy mosható pelus stb.)
2012. okt. 30. 04:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész csak szervezés kérdése. Van pár dolog amit meg kell venni,DE én néha adok rá mosható pelust,így havonta pár ezer forintot megspórolok.Nálunk minden zöldség,gyümölcs megterem,úgyhogy én nem adok ki pénzt méregdrága bébiételekre,mert egy az,hogy drága, másik meg az,hogy mi lehet abba az ételbe,ami 2-3évig is eláll. Babavíz helyett forralt vizet iszik és anyatejes. Így kb 20.000Ft-al nőtt meg a kiadásunk.
2013. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!