Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőnek milyet vegyek?

Első cipőnek milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam feláll és lépeget, nem tudom milyen téli cipőt vegyek neki. Tudnátok segíteni! Lányommal nem volt ilyen gond, mert ő nyári születésű és következő nyáron kinn mezítláb vagy zokniban volt! Utána kapott elefanten szandált, meg cipőt őszre. De akkor már ment rendesen.

Most viszont mégsem vihetem ki zokniban.

Ti milyet vettetek, vennétek?

Előre is köszi a válaszokat.


2012. okt. 30. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Superfit minden féle szempontból bejött. Én csak ajánlani tudom.

Most is Superfit bakancsot vettem a lányomnak Martfűi boltjukba. 4660 Forint volt, mert ezek gyártósorról levettek. Állítólag hibásak, de én egy darab hibát nem találok rajta.

2012. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez a helyzet most.Én már minden létező ismerős anyukát kifaggattam ez ügyben.

Aztán arra döntöttem,hogy egy magas szárú,goretex csizmát veszek neki,aminek vastag bélése van.Mivel még nem megy önállóan,ez tökéletes lesz.Még ha nem is úgy fogja a bokáját,ahogyan azt az első cipőcskének kell.Babakocsiba,hordozóba tökéletes lesz,a lényeg hogy ne fázzon a lába. :)

2012. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a superfitre szavazok.
2012. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Superfit, DD Step, és elefanten! Én ezekre szavazok!

Lányom is pár hete indult el, mi DD Step őszi cipőt vettünk neki. Nagyon jó. Superfitnek jobban örültem volna, de arra csak később leltem rá, és akkor már megvolt a DD Step. Kettő meg felesleges lenne még. Superfitből vettünk egy benti vászon cipőt, és nagyon jó. A csizmája meg Elefanten lesz. Így mindet ki tudjuk próbálni, és lehet majd dönteni melyiknél maradunk.

2012. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!