Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apával mindig összhangban...

Apával mindig összhangban vagytok?

Figyelt kérdés
Például nevelésben, etetésben, öltöztetésben????? Lányunk 16 hónapos. Egyre jobban el kell kezdeni nevelgetni terelgetni. Mai eset: Nem akart enni velünk, így kivettem mert mondta és mutatta ki. De ez sem tetszett és csak kuncogott hisztizett és kezdte bepörgetni magát és kéredzkedett ölbe. Egyszer oké felvettem, csinálta tovább. Így letettem és mondtam amíg így sír (már hörgősen) addig nem veszem fel. Erre az apja oda szólt: Gyere kicsim gyere ide..... nem szóltam semmit de vetettem rá egy pillantást. Utána (Gyerek nélkül) összekaptunk :( de így mit ér a szavam?? Máskor olyan jó.... de amióta az anyáéknál lakunk elment az ő esze is.... Anyós szerint ne hagyjam sírni a gyereket :/ ha 2 hetes lenne nem hagynám de íííígy.....! Az evés is. ha idegbe vagyok mert reggel óta egy üveg tej van a gyerekben du.5kor (mert nem akar enni) apát meg sem legyinti az aggódás..... Miért csak én érzem kötelességemnek nevelni terelgetni táplálni a gyerekünket apa meg játékbabának nézi babként kezeli???? Nálatok hogy van? Azt ne írjátok üljünk le megbeszélni mert megvolt már 1000x :(
2012. okt. 30. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igaz még csak 11 hónapos a fiunk,de általában összhangban vagyunk.Ha véletlenül mégis nézeteltérésünk lenne valamiben a gyerekkkel kapcsolatban akkor megbeszéljük :)
2012. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

NEM!!! :D

A mi kis szemünk fénye a hónapban lesz 23 hónapos.Átfutottam a válaszokat, és láttam, hogy vagy ketten is írták, hogy 1 év alatti gyerek mellett nagy az összhang!Hát ez nálunk is így volt.Akkor még...Mondhatni, hogy én irányítottam.

DE most???

Lekopogom, nálunk evési problémák nincsenek, mert a lányom egy zaba gép.Kevés dolgot hagy a tányéron maga előtt.

Azt tudni kell, hogy párom lányt akart, mert hogy apásak..meg édesek meg bla-bla-bla..Na ez tök jól bejött, mert lányom imádja a páromat.Persze a kedves apuka meg állandóan el van tőle olvadva.Mindent megenged neki szinte.Én próbálom rendre nevelni, bizonyos korlátok közé szorítani..ő meg..???Hagyjuk.

A legújabb, hogy játékosan ütik egymást!!!Jó mi?Mondtam páromnak, hogy ennek nem lesz jó vége, de általában ennél több megjegyzésem nincs a dolgokhoz.És most is mint mindig igazam lett, mert tegnap sikeresen a fejéhez vágta a gyerek a távirányítót.Na akkor jöttem én!!!HOGY ÉN MEGMONDTAM!!!!

Sajnos muszáj páromat is nevelnem, lehet hülyén hangzik de így van.Én a tanulj a saját hibádból felfogás híve vagyok, és azért be szokott jönni.

Mondjuk azt észre vettem, hogy mivel én vagyok a nagy szigor megtestesítője, így a lányom velem nem mer olyanokat mint az apjával.Én ha mondok valamit az van, ő meg szenved vele..Ez van.Majd megtanulja.

Ja meg a kedvencem, amikor épp rá jön a "mostmegnevelemagyerekem" periódus, mert épp a gyerek valami olyat csinál, akkor is rászól, persze lányom bevágja a bambi fejet, mire párom elkezd röhögni..Na mi a vége??Semmi..annyi hogy gyerek rá jön, hogy apa nem komolyan gondolja a dolgokat.(mondjuk hozzá kell tennem, hogy a bambi fej, tényleg elég durva..de én legalább elfordulok és úgy röhögök, hogy ne lássa!!) :D

Na mindegy...írtam egy regényt!Szerintem nincsenek megoldhatatlan problémák, csak kommunikálni kell, és nem mindent véresen komolyan venni. :)

2012. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi 10 éve vagyunk együtt, 2 éves a fiunk és soha nem vitáztunk ennyit, mint az utóbbi 1 évben. Kb nekünk is 1 éves kora körül kezdődött, amikor kezdett megnyílni a világ a kisember előtt :)

Sajnos nálunk apa extra türelmetlen :(, ezért pl egy-egy hisztinél ő megadja amit akar a gyerek, csak, hogy csend legyen. Mi is kb az ezredik beszélgetésnél tartunk. Igazából nem jutunk egyről a kettőre ezzel kapcsolatban, talán ha túl leszünk ezen a hisztis korszakon, javul majd valamit a helyzet, mert alapból a párom is egy tök jó ember, nem véletlenül vagyunk együtt 10 éve. Most kezdi a kisfiunk a bölcsit, biztos ez is változtat majd a helyzeten, remélem nem rossz irányba :)

2012. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!