Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kapaszkodik állandóan...

Miért kapaszkodik állandóan belém a kisfiam (felkéreckedik)? Miért nem akar most már egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
11 hós múlt a kisfiam és mostanában mindig lóg rajtam és bújik a fenekembe, hogy vegyem fel. Idáig úgy aludt el hogy melléfeküdtem, de 2 napja többször felül az ágyba és keres engem, azt akarja, hogy bevigyem a nagyágyba magam mellé. Újra elaltatom és visszaviszem, de aztán fél óra múlva újra felkel. Mit tegyek?
2009. aug. 11. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak ilyen gondok. Volt olyan északa, hogy 5-6X járkáltunk oda-vissza. Én próbáltam erősíteni benne, hogy mindenkinek megvan a saját ágya, saját szobája. Neki is. Saját ágyban aludtunk el. Leszokott az átjárkálásról, rövid időn belül.
2009. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogy szoktattátok le róla? Mit csináltál, hogy a saját ágyában maradjon? Mennyi ideig tartott?(én ott nem tudok mellé feküdni)
2009. aug. 11. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!