Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan szoktattátok le az...

Ti hogyan szoktattátok le az éjszakai evésről a babátokat?

Figyelt kérdés
válaszokat megköszönném:)

2012. okt. 31. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve skora körül kezdtem el minden este az esti rutin és szopi közben mondani neki, hogy szeretném ha éjjel nem lenne szopi, mert fáradtak a cicik is, nekik is kell pihenni. Majd ha reggel süt a napocska, akkor lehet újra szopizni, addig vizet ihat ha ébred.

Nálunk bejött ez, a harmadik éjjel már nem volt sírás sem, persze addig sem hagytam üvölteni, ringattam, melléfeküdtem, elmondtam ugyanazt mint este. Azóta már csak hajnalban kel, vagy ha korábban is, befekszik mellénk és alszik tovább.

2012. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 7-8 hetes kora között szépen elhagyta magától az éjszakai evést. Meg is lepődtem, persze hajnalban felkel egy picit iszik és már alszik is vissza.
2012. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kitti85 ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok! Kisfiam 12 hónapos és minimum kétszer kel még este és cicivel alszik csak vissza. Amit az első válaszoló leírt remélem nálunk is be fog majd válni!
2012. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) hmm...köszönöm válaszokat :)

kipróbálom:)

2012. okt. 31. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!