Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy két hetes kisbaba át tud...

Egy két hetes kisbaba át tud fordulni segítség nélkül a hasára?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

habár akad olyan nagyon hasfájos baba vagy, olyan aki óriásit tud nyujtozkodni, hogy elöfordulhat hogy átlendül. Ez persze nem tudatos, és nem tudja megismételni, mert még azt sem tudja hogy megtette.

Nekem második lányom volt már ilyen picinek is olyan mozgékony hogy az ágyban vándrolt a hátán. éjszaka pl nyüszögött, nem sírt, csak nyüglödött, és volt hogy akár 10-30 centivel odébb találtam meg. persze csak a nyüglödés miatt volt.

2012. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. okt. 31. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam is olyan mint az elso valaszoloe :) most 3 honapos,de siman korbe vandorolja a fanciaagyat 1 teljes ora alatt (almaban). Ugyh a kisagyaba nagyon vastag racsvedot vettunk. A kerdesedre valaszolva,tudatosan nem tud atfordulni ,DE pl a nagy izgagaskodasra igen,pl h addig feszeleg meg atloki magat,de akkor mar sztem nagyon kell h "szenvedjen" azt meg a szulo ne varja meg! De sztem ez nagyon nagyon ritka! de ugye nem irhatom h letezhetetlen!
2012. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kellene neki átfordulni.ha viszont rendszeresen csinálja,meg kell nézetni szakemberrel,mert ott vmi nem stimmel az izomzattal.
2012. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!