Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törvényszerű? Nálatok mikor volt?

Törvényszerű? Nálatok mikor volt?

Figyelt kérdés

Törvényszerű hogy egy baba:

Egyedül fogja a cumisüveget

6 hónaposan felálljon a kiságyba (felhúzza magát)

7 hónaposan kússzon-másszon

8 hónaposan már üljön egyedül?

Stb.

Lányom már a 6 hónapot betöltötte, néha fogja egyedül a cumisüveget, de úgy vettem észre hogy lustul a drága :) ma mondta egy anyuka, hogy a majdnem 6 hós lánya már lépeget, felül egyedül (amit nem igen hiszek el, szeret nagyokat mondani). Ne értsetek félre nem akarok semmit se siettetni, csak kíváncsi vagyok, hogy másnál hogy voltak ezek a dolgok. Pl 6 hónaposan még nincs foga a kicsimnek, bár szerintem nem nagy baj. :) előbb utóbb úgyis kibújik :)

Szép napot nektek :)


2012. okt. 31. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom 4 hónaposan fordult hasról hátra. 4,5 hósan bújt ki az első foga. 6 hós kora előtt 1 héttel hátról hasra fordult. 7 hós kora előtt 10 nappal kezdett kúszni és kutyázni. Mos 7,5 hónapos és tökélyre fejlesztette a kúszást, és jön a 2. foga :P A cumisüveget csak akkor fogja ha kedve van hozzá. Egyenlőre itt tartunk:)
2012. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez tök jó :) a lányom is hasonlóképp fejlődik. Ő is 4-4,5 hónaposan fordult hasra. 5 hónaposan hasról hátra. Elkezdett kúszogatni is :)
2012. okt. 31. 15:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez örök téma marad itt úgy látom!:)

Igen én elhiszem amit az anyuka mondott ugyanis az én babám még ennél is gyorsabban fejlődik mozgásilag.Engem egyáltalán nem érdekel ki hiszi el és ki nem.A tanácsadáson a doktornő meg a védőnő is azt mondta nagyon ritka ez.

Ő még nem volt 5 hónapos mikor négykézlábra állt.5 hónaposan stabilan ült.Rá nem sokra (kb.egy hétre) felállt.kb. 6 hónaposan kezdett mászni, kúszni amúgy sosem kúszott.Most 7 hónapos és néhány másodpercig kapaszkodás nélkül áll.

Ez van nem kell elhinni!:)

2012. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja a cumisüveget 6 hónaposan kezdte megfogni.Csak fekve tud belőle így inni.
2012. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Minden Baba más, a védőnőm is mondta, hogy ne hasonlítgassam a többi Babához.

7 és fél hónapos most.

A cumisüveget nem fogja, mert szopik, de az itatópohárból tud egyedül inni mostmár.

3,5 hósan fordult a hátára (imádott hason lenni), 4,5 hósan hasra, 5 hósan kezdett el kúszni, 6 hónaposan négykézlábra tudott állni, 3 hét múlva elkezdett mászni, 7 hónaposan mászásból már fel tudott ülni. Mostanában már ha lehetősége van rá, felhúzza magát álló helyzetbe.

A fogai: 5,5 hósan jött ki az első, aztán kijött még kettő 3 és 5 hét múlva, a napokban pedig kibújt 3 is szinte egyszerre, szóval már 6 foga van.

Én azért annyira nem várom, hogy elinduljon még, már így is állandóan lehet figyelni, merre mászik, mit ér el :)

2012. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!