Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mennétek...

1 hónapos babával mennétek temetőbe?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám, és holnap illetve pénteken menne a család a temetőbe. Én mondtam, hogy még nem tudom, hogy megyek-e, a Pici miatt. Senkire nem tudom rá bízni és nem is akarom!! De nem tudom, hogy megértenék-e, hogy nem megyek.

Ti mennétek vagy mentek egy kicsi babával?

Köszönöm a válaszokat


2012. okt. 31. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Esetleg egy nagyon végletes megoldás,hogy bent maradtok addig a kocsiban,de egyébként én sem mennék a helyedbe.
2012. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legközelebbibe, egy helyre, egy séta erejéig, lehetőleg délelőtt.

Ennyi helyre nem cincálnám. Hideg lesz, neked is fel kell öltöznöd, hogyan, hol etetsz, pelusozol?

2012. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én vittem tavaly (1hónapos volt akkor ő is.). Idén is visszük. Nem kell felvenni a kocsiban a fűtést, és akkor nem melegszik be. Vagy pedig kicipzárolod az overállt, mikor kiszálltok akkor meg vissza. Én menni akartam, meg is tudtam oldani. Ja, és mi is mentünk vidékre is.
2012. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Tavaly 2 hetes volt a lányom ilyenkor. Nem mentünk. Mindenki megértette. Ha 1 hónapos lett volna, akkor sem mentünk volna. Idén viszem, de csak 1 helyre. 3 városba még ma sem vinném.
2012. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A helyedben én se mennék, főleg ennyi helyre. Meg ilyen időben, ha eső lesz főleg, ha meg párás, ködös az se jó a kisbabának. Az én babám 4 hónapos, én se megyek, mert 3 napja náthás meg köhög, itthon maradok vele, megértik.

2012. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

friss levego seta jot tesz a kisbabanak.

Futes nem kell a kocsiba ha kabat van rajta.

A sok babona buta dolog egy temetoben a holtak teste nyugszik lelkuk mashol van igy nem artanak senkinek es semminek.

Ha nincs nagyon szeles rossz ido vidd el magaddal.

2012. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9es, nagyon egyetértünk!
2012. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a 9-es válaszolóval.Nem mennék tavaly sem voltunk mivel akkor kb 2 hetes volt a lányom de idén sem megyünk.Nem csak ezen az egy napon emlékezhetünk a szeretteinkre.
2012. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért lettünk néhány másik válaszolóval együtt lepontozva. A kérdésre válaszoltunk, még csak nem is a véleményünket írtuk meg.
2012. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 sumergo ***** válasza:
Nem vinném. A lányom pár nappal előtte született tavaly, 2-án jöttünk haza, tehát semmiképp sem tudtam volna. De decemberben meghalt a nagymamám. Az ő temetésére sem mentem el, még én sem, nemhogy a kicsi. Hideg volt, szakadt a hó. A lányom akkoriban óránként egy órát lógott a cicin. Nem akartam sem tápszereztetni, sem éheztetni, sem pedig én megfázni. Tudom, sokan megszóltak érte, de nem érdekel. Nem ettől függ a szeretet, ami hozzá kötött! Pár nap múlva, mikor jó idő lett kimentünk a sírhoz elbúcsúzni.
2012. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!