Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mennétek...

1 hónapos babával mennétek temetőbe?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám, és holnap illetve pénteken menne a család a temetőbe. Én mondtam, hogy még nem tudom, hogy megyek-e, a Pici miatt. Senkire nem tudom rá bízni és nem is akarom!! De nem tudom, hogy megértenék-e, hogy nem megyek.

Ti mennétek vagy mentek egy kicsi babával?

Köszönöm a válaszokat


2012. okt. 31. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne mennék. Ha nincs nagyon hideg, nem fúj a szél simán mennék.
2012. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Semmiképp nem.. A kisfiam 9 hetes de nem viszem magammal majd.. Hideg is van, meg kell értenie mindenkinek hogy babával nem mész..
2012. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Holnapra országos esőt jósoltak. Az én babám 7 hónapos de ha ilyen idő lesz mi ketten itthon maradunk az tuti. Nem hiányzik a megfázás azt hiszem annyit nem ér. Egyébként szoktunk menni a babával máskor.
2012. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3 városba mennénk 1.-én. Egyik temetőbe 4 helyre, második városban 1-be. És a harmadik városban 2 helyre.

Ezt mind egy napon.

Másodikán csak 1. helyre.


Ezek után is mennél kedves első? Második: Kire bízod a kicsit?

2012. okt. 31. 19:20
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi helyre biztos nem mennék el egy 1 hónapos babával. Főleg mivel a kocsiban megmelegszik, megizzadhat, aztán kiviszed a hideg levegőre, mindezt 5-ször, meg is fázhat így könnyen.

De azt írtad hogy a család megy, akkor nem tudod valakire rábízni a családból?

2012. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom a családra bízni, mert ők is jönnek (együtt mennénk).

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

2012. okt. 31. 19:35
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Idén kihagynám, majd jövőre amikor már nagyobb ! Gyújts otthon egy gyertyát a szeretteidért és mondd meg a családnak, hogy idén így emlékezel!! Jobb lesz nektek még otthon.
2012. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék, de csak egy helyre egy napon, ha ez megoldható. Tudom, csúnyán hangzik, de oda mennék, ahol a szívemhez legközelebb álló nyugszik. Ennyit kibír a kicsi is, jól beöltözteted és egy sétának megfelel.

Ezt a család is megérti gondolom.

2012. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem mennék, bár egyébként sem szoktam, nem látom értelmét az egész temetőbe járásnak. A halottakat már marhára nem érdekli a virág meg a gyertya. Emlékezni meg otthon is tudsz rájuk.
2012. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%

Én sem mennék,ill nem vinném.Nagy tortúra lenne neki az egész napos jövés-menés.

A másik ok egy kicsit babona,de temetőbe gyereket nem viszünk,majd ha magától tud jönni,akkor megyünk együtt.

A kisfiam 2 éves múlt,holnap jön velünk először,tavaly csak apuka ment,mert nem tudtuk kire bízni.

2012. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!