Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik a napotok, egy 5...

Emianya kérdése:

Hogyan telik a napotok, egy 5 hetes babaval?

Figyelt kérdés
kivancsi lennek,hogy masnak is olyan szörnyü mint nekem?nappal,elalvasok elött nagyon nyügös,ha latennem a kisagyba,rögtön,vagy ra 10 percre felkel.nehezen alszik fel oracskakat,vagy ringatni kell folyamatosan a hordozoba,vagy kezbe.este pedig 7-fel 8 kor fürdes,de utanna is csak 9,10,11 körül alszik el.mindegy mikor alszik el,1 kor kel,eszik,majd 3,4 kor ismet keles van.reggel 6 orakor mar fent van es nem alszik vissza.nincs idöm semmire.kesz vagyok mar.ha valaki tud,tanacsot is varnek!
2012. nov. 1. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is 5 hetes babám van.

nekem eddig még egész jo dolgom van vele.

reggel 7körül kell,aztán tisztába teszem átöltöztettem és lerakom az ágyába és elvan magának kb fél órát ( ha sir akkor az apja foglalkozik vele közbe meg beágyazok) ha dolgozik apu akkor én foglalkozok vele utána reggelizünk adok neki cicit és visszaalszik. majd felkel beszélek hozzá meg a kezembe van. naponta kb 3szor alszik 7kor fürdetés megágyazás majd ágyba teszem(velünk alszik) megetettem, majd elalszik de fel kell fél ora mulva aztán ébren van olyan 10-11ig és alszik, éjszaka max 2szer kel fel odadom neki a cicit és alszik tovább. valamelyik nap jött a hideg front akkor volt elég nyügös :(

2012. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!