Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, aki felkelti a...

Normális, aki felkelti a babát, hogy az anyja ne unatkozzon?

Figyelt kérdés
Átjött egyik érdekes ismerősünk, akkor evett a baba, kiment a kertbe, addig lefektettem. Amire visszajött, a baba már aludt. Ő meg felkeltette, pedig szóltam neki, hogy éjjel is alig aludt és hogy a foga is jön, emiatt is nyűgös. Erre ilyet szól a 60 éves ember, hogy legalább én, mint az anyja, nem fogok unatkozni, ugy se csinálok itthon semmit.

2012. nov. 1. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
nem, ez nem normális. Én sosem engedem, hogy felkeltsék.
2012. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sztem poénkodott!

De ha te vagy a gyerek anyja akkor legyél egy kicsit határozottabb.az legyen a gyerekkel amit te akarsz,mert késöbb problemak lesznek.

2012. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem poénkodott, felkeltette. Hozzátette, engem ezért fizetnek...
2012. nov. 1. 10:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem poénkodott, felkeltette. Hozzátette, engem ezért fizetnek... Elzavartam.
2012. nov. 1. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
keruld az erdekes ismerosoket. Vagy mond meg neki es ne ide irkalj ki ilyen es hasonlo okossagokat.
2012. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor te minek irogatsz ide és miféle okosságokról beszélsz te?
2012. nov. 1. 10:34
 7/9 alaszka ***** válasza:
74%
Az ilyen ismerőst muszáj a házba beengedni? Egyszerűen kulcsra zárnám előtte az ajtót.
2012. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény baba felébresztésének semmi köze ahhoz, hogy az anyukája mit csinál! Ez egy rosszindulatú, önző viselkedés volt az ismerősöd részéről, minimum soha nem érnék rá ezután, amikor át szeretne jönni! Szépen megmondanám neki, hogy éppen "dolgozom", ezért nincs időm vele foglalkozni! :)

Egyébként pedig a babának ártott, nem is neked, csak ezt az IQ-ninja fel sem fogja... Szerintem ma éjjel kettőkor csengesd fel te is a kedves "érdekes ismerőst", és mondd meg neki, hogy bocsi, csak éppen minek alszik, az olyan unalmas!! :D

2012. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 alaszka ***** válasza:
Köszi a lepontozást! Nem volt igazam? A kérdező olyan stílusban írta le ezt a "jó ismerőst", miszerint ő maga is a háta közepére kívánja. Akkor nem értem, miért járkál, ki-be a lakásból, ha nem kívánatos személy, aki ráadásul kioktatja őt, és felébreszti a gyereket egy idióta indokkal. Én legközelebb biztosan nem engedném be, vagy megmondanám neki a magamét, még akkor is ha 60 éves.
2012. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!