Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől lehet zöld...

Szerintetek mitől lehet zöld kaki?

Figyelt kérdés
a csecsemős azt mondta a korházban hogy azért mert nem jut el a zsírdús tejig a babám.a védőnő azt mondta hogy sokat eszik és azért.az első babámnál akkor volt zöld mikor keveset evett,mert nem volt elég tej.most akkor mi az igaz?és még egy kérdés:5 hetesen lehet növekedési ugrása?mert ma 1-2 óránként kért cicit.egész nap üresnek éreztem a cicimet is.vagy apadna elfelé?mit csináljak?

2012. nov. 3. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért zöld, mert hosszabban áll a pociban.

Meg attól is függ, Te miket eszel.


De akárhogy is van, normális ez újszülöttnél, nem kell ellene semmit tenni, teljesen normális.

Az én gyerekeimnél is előfordult, én is emlékszem néztem, hogy elég bizarr a látvány. :D

2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Én eddig úgy tudtam,hogy a zöld széklet a csecsemőknél annak a jele,hogy ürül ki a bélrendszeréből a magzatszurok.

Szerintem oltári nagy butaságot mondott a csecsemős; de a védőnő "tippje" sem volt sokkal jobb.Olvass utána!!!

2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A magzatszurok az fekete és az 2-3 nap alatt kiürült.ez már más.az első babámnál 10 hetes kora körül volt.most meg 5 hetes a babám.
2012. nov. 3. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Túletetés esetén zöld a kaki vagy tápszernél is lehet az. Itt a túletetés esete áll fenn. De nem kell aggódni, csak ha különösen bűzös lesz a széklet.
2012. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A magzatszurok fekete és az első napokban ürül ki. Utána tényleg lehet túletetés miatt, bár azt anyatejjel elvileg nem lehet. A tápszeres kaki az meg nálunk mindig zöld volt.
2012. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked, szóval elég sokmindentől lehet...


[link]

2012. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elején akkor volt olyan zöld, nyálkás, amikor túlette magát anyatejjel.
2012. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál a zöld és sárga széklet is normális!
2012. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!