Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álomvirág légzésfigyelővel...

Álomvirág légzésfigyelővel másnak is előfordult, hogy nem volt a baba az ágyban, mégis úgy jelezte, hogy lélegzik?

Figyelt kérdés
Párom ma mikor kivette a babát az ágyból, elfelejtette kikapcsolni a légzésfigyelőt. Mikor bementem a szobába, vártam, h csipogjon, de nem csipogott... Ehelyett néha villant egyet a led, ami a levegővételt mutatja, pedig senki sem volt a kiságyban. Ma többször teszteltük, és volt, h újra ez történt. Mással is volt már ilyen? 3 és fél hónapja használjuk, de még nem fordult ilyen elő. Lehet, h elromlott?

2012. nov. 3. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!


Nem! Pont az a veszélyes, hogy nem riasztana!!! Vegyük alapul a mi példánkat: megy a ventilátor, és tegyük fel, hogy a baba nem lélegzik. Hmmm...:( A ventilátort érzékeli, és nem jelez...


A példám csak feltételezés.

2012. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Ma kipróbáltam a miénket. Miután kivettem a kislányomat az ágyból, nem kapcsoltam ki, és közvetlenül az ágy mellett járkáltam, mozogtam, de semmit nem érzékelt belőle, be is riasztott.Én teljesen meg vagyok vele elégedve, hamis riasztásunk sem volt soha. (szerencsére éles sem)
2012. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Bár nem nyugodtam meg, jobban örültem volna, ha hibás... Parketta van nálunk, lehet, h az zavar be. Majd kitesztelem , h tényleg az-e a gond. Az ágyunk 1 méterre van a kiságytól. Remélem, ha forgolódunk az ágyban éjszaka (bár sztem többnyire nyugodtan alszunk), az nem mozgatja meg a parkettát. Azért lehet, h megírom a gyártónak, kíváncsi vagyok, mit szólnak hozzá (ha szólnak bármit is).

2012. nov. 5. 09:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Én már írtam, ezügyben, de semmi reagálás...
2012. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!