Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelust, popsitö...

Milyen márkájú pelust, popsitörlőt használtok?

Figyelt kérdés
3 hét múlva szülök, és nem tudom elönteni, milyen pelust vegyek a kicsinek? Mi a véleményetek pl. a DM, Rossmann, Tesco saját pelenkájáról? Olcsóbb, mint a Pampers, Libero;; de vajon minőségileg is rosszabb??
2012. nov. 4. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Újszülöttként a Pampers premium Caret használtuk,nagyon bevált,vékony,mégis nagy nedvszívó képességű,semmi nem folyt ki belőle.

Későbbiekre: Pampers Active,DM Babylove,Liberó.

A Tescós Essential zöld csomagos pelusa 2-es méretben jó volt,de 4-es méretben már szörnyű.

Jó még a Rossmann Babydream pelusa és a Müller saját márkása.

De újszülött pelusnak a Pampers Premium caret ajánlom mindenképp.

2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok:

A popsitörlőből a Huggies Natural Care Aloe verás vált be,vastag,de még is puha,pont elég nedves.jó még a fehér csomagos Pampers is.

Amit nem ajánlok az a Johnson&Johnson popsitörlői:nagyon nedvesek,szinte csavarni lehet a folyadékot amivel át vannak itatva.

2012. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy 1 hetes kislány anyukája vagyok! Mi Pampers Premium Care-t vettünk, az nagyon jó, jó puha, mindent felszív, nem csomósodik, nem folyik... Tökéletesen meg vagyok vele elégedve! A kórházban kaptunk babacsomagot, amiben volt Libero pelus is, na, az sokkal keményebb, mint a Pampers. Popsitörlő jelenleg Neogranormon van, egész jó, bár nekem nem elég nedves, bontatlanul áll még egy Huggies, de AXXO-t hozatok majd a férjemmel!
2012. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pelusból is és törlőkendőből is a pine jött be, a törlőkendőt különösen szeretem, mert vastag anyagú és a felső ugyanolyan nedves, mint a lentiek, de azok sem "úsznak" a nedvességben. Emellett az ára is igazán baráti, 300 ft a mindennőnek.hu-n
2012. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy olcsóbb a pelus még nem jelenti azt, hogy használhatatlan. A Pampers és a Libero szerintem jobb minőségű, de a sokkal olcsóbb Aldi vagy Panny pelusok is tökéletesen megfelelnek. Az a lényeg, hogy jól tartsa a vizeletet és a székletet, és a baba jól érezze magát. Szerintem nem éri meg a kukába dobni a pénzt. Popsitörlők közül többet kipróbáltam és a múlt héten a Rossmannban vettem akciósan Neogranormon popsitörlőt, amivel most nagyon elégedett vagyok.
2012. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!!
2012. nov. 6. 13:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi eleinte Pamperst használtunk, de kicsit drágának találtam, így elkezdtem utána járni a dolgoknak és azóta Pine pelenkát használunk. Illatosított és nem pirosodik ki tőle a kicsi popsija. Én eddig patikában vettem, de most utána néztem az előző hozzászóló mindennonek.hu weboldalának és ott még olcsóbb, mint a patikában. :D
2012. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!