Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál adtatok a...

Hozzátáplálásnál adtatok a babának inni szoptatós anyukák? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

Elnézést,lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést,már fáradt vagyok:)

Miután elkezdett enni a babátok adtatok neki inni?Védőnőm azt mondta mindenképp adjak neki teát vagy vizet,de babás barátaim meg azt,h elég neki a tej.


2012. nov. 4. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tiltott a víz de ha nem kívánja?És ha van bőven tej,miért is kellene vízre cserélni az aranyat érő full vitaminbombát ami immunerősítő??????,Főleg a tél közeledtével?Az anyatejnél táplálóbb és vitaminban gazdagabb étel-ital nincs.Örülj minden cseppnek amit a picid megeszik.
2012. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jah és ha hirtelen mondjuk elkezd apadni a tejed és nem akarja majd a vizet elfogadni mit csinálsz majd? Jobb ehhez is hozzászoktatni a kicsit, biztos ami biztos. Természetesen én is örülök, hogy még mindig szopizik, 14 hónaposan is, de azért túlzásba sem kell ezzel esni, mert mint mondtam el is apadhat. Jobb ha megismertetjük a vízzel is! Persze ez csak az én véleményem, mérlegelj kérdező hogy melyik válasz a logikus, szimpatikus...
2012. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja azt pedig nem mondtam hogy erőltesd a vizet... enm látom hogy írtam volna ilyet bárhol is....

Én is úg yvoltam, ha kell akkor kell, ha nem kell akkor majd máskor próbálkozok az itatásával. De szerintem igenis kell itatni ha a hozzátáplálást elkezdtétek, vagy legalábbis megkínálni vízzel.

2012. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!